Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991: Ölmemize İzin Verin

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanırım Inu ve Neko çok kısa sürede devirmiş Jacki. Jack karşılık bile verememiş ve perte çıkarmışlar.

O yüzden çizmemiş olabilir E. Oda. Gözünde pençe izi, burnunda kılıç var

Çok hızlı bir şekilde devirmişler.

Normal bölümde fark edemedim ama Viz'e bakarken farkına vardım.
Jinbe taraf değiştiren Drake'ye "Korsanlar Dünya'sında bile onur kuralları diye bir şey var" diyerek kızıyor :hhh:
50 kere taraf değiştiren Jinbe:hhh:kızıyor :hhh:

Normal bölümde fark edemedim ama Viz'e bakarken farkına vardım.
Jinbe taraf değiştiren Drake'ye "Korsanlar Dünya'sında bile onur kuralları diye bir şey var" diyerek kızıyor :hhh:
50 kere taraf değiştiren Jinbe:hhh:kızıyor :hhh:
Jinbei taraf değiştirmedi ki güneş korsanlarındaydı kaptanın ölümünden sonra tayfayı kurtarmak için shibuckai oldu dostlarıyla savaşmayı reddetti ve ayrıldı adasını korumak için BM ye yardımcı oldu ve kendi isteğiyle amacına ve iradesine inandığı için Luffy nin peşinden gitti yani adam satma yok
Ama Drake tam tersi (yani böyle görünüyor)

Jinbei taraf değiştirmedi ki güneş korsanlarındaydı kaptanın ölümünden sonra tayfayı kurtarmak için shibuckai oldu dostlarıyla savaşmayı reddetti ve ayrıldı adasını korumak için BM ye yardımcı oldu ve kendi isteğiyle amacına ve iradesine inandığı için Luffy nin peşinden gitti yani adam satma yok
Ama Drake tam tersi (yani böyle görünüyor)
Dostum, Jinbe kendine güvenenleri bıraktı neticede. Bunun açıklamasını yaparsın, kimse eğlencesine taraf değiştirmez ama değiştirdiği bir gerçek. Bir kere yapmadı üstelik, hem de başka, bağımsız bir tarafa değil, tam karşı tarafa, düşman tarafına geçti kaç kere.

Adam her göründüğü ark taraf değiştiriyordu :hhh:

Dostum, Jinbe kendine güvenenleri bıraktı neticede. Bunun açıklamasını yaparsın, kimse eğlencesine taraf değiştirmez ama değiştirdiği bir gerçek. Bir kere yapmadı üstelik, hem de başka, bağımsız bir tarafa değil, tam karşı tarafa, düşman tarafına geçti kaç kere.

Adam her göründüğü ark taraf değiştiriyordu :hhh:
Kendine güvenenleri bırakmadı aksine tam gereken vakitte yanlarında oldu örneğin denizciler kendisine güvenmiyordu ama beyazsakal güveniyordu

Kendine güvenenleri bırakmadı aksine tam gereken vakitte yanlarında oldu örneğin denizciler kendisine güvenmiyordu ama beyazsakal güveniyordu
Adam lord idi, gitti savaştıkları tarafa katıldı.
Adam Linlin'e dahil idi, gitti savaştıkları tarafa katıldı.

Bunu savunmak anlamsız. Çünkü Jinbe eğer hikayenin karşı tarafına değil de ana tarafına yapsaydı bunları, okuycudan ana avrat küfür yerdi ama okuyucu psikolojik olarak hikayeyi ana tarafa yakın hissederek okuduğu için ve Jinbe ana tarafa fayda sağladığı için seviliyor. Ama hainlik etti kaç defa.

Şuan 2 yonko vs bizimkiler değil, bizimkiler vs 2 yonko kapışıyor sanki. Bizim tarafta daha Law ve Kidd ortamlara akmamış, Marco uyuyor falan ama galip taraf biziz. Şaka gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık