Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 990: Tek Kişilik Ordu

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy law ve kidd’le beraber gemilere dalarken de gear 4 açmıştı. boundman’la dalmasına niye şaşırdınız ki?

mangaka süpernovalarla yan yana çizerken boundman haliyle çiziyor. “anca boundman yetiyor” diye de değil. Hadi bu devi geçtim gemiye de mi tek atamayacaktı?

zoro ve jimbe eforsuz durdurdu bu devleri. Luffy’nin elephant gun’ı bile fazla gelirdi bence.

Kong gun açmak artık çok yormuyorsa açar. Gear 2 şart değilken gear 2’yi açıyordu önceden çünkü yormuyordu artık. Hızı sayesinde rahat tekliyordu milleti. Aynısı gear 4’e olmuş.
gear 2’yle gidip vurmaya kalksa belki gücü yetmeyecek tek atmaya. Elephant gun yavaş diye belki bloklayacaklar. Kong gun açıp kurtulmuş.

Drake bile ancient zoan bi karakter ve hybrid formuyla dalmış. Tamam luffy güçlü de gear 2’sinin kaba kuvveti drake kadar yoktur.

Yeni okudum. 2020 yılında hala silüet çiziyor adam. :of: Utan kendinden...

King'in liderlik vasfını sevdi. Tayfaya lazım.

Kiado'nun tek vs all atmaması üzdü. King Kaido'ya ulaşılmasını istemiyor. Acaba zarar almasından mı korkuyor yoksa kendisi için başarısızlık mı görüyor. Orochi olsa tek vs all attırır Kaido'ya güvenerek.

Hawkins'in o adamı kim anlamadım. Luffy olmasın.

Jack'e de helal olsun. İcraat adamı. Boş adam değil.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık