Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 990: Tek Kişilik Ordu

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sövmeden edemeyeceğim,bu enayi Oda neden hala İnu ve Neko'nun formunu göstermiyor? Hani 3 bölüm oldu bunlar dönüşeli ama yook.Göstersen ne değişecek.Eğer bunlar böyle dönüştüğü andayı bırak 1 ay boyunca gösterilmezse Ryokugyu ve Im'i düşünemiyorum.

Bunun dışında Drake'in sahneleri de mükemmeldi.Ama Oda karaktere yine gizem üzerine gizem kattı.

%1 olayı ve yapılması gereken bir şey daha olayı.Ve Coby'le flashback.Luffy'nin ittifakı olacağı kesindi zaten ajan çıktığından beri.Luffyde bir Nova'yı ve Law'ı kurtaran kişiyi geri çevirmez tahminimce de.

Sövmeden edemeyeceğim,bu enayi Oda neden hala İnu ve Neko'nun formunu göstermiyor? Hani 3 bölüm oldu bunlar dönüşeli ama yook.Göstersen ne değişecek.Eğer bunlar böyle dönüştüğü andayı bırak 1 ay boyunca gösterilmezse Ryokugyu ve Im'i düşünemiyorum.

Bunun dışında Drake'in sahneleri de mükemmeldi.Ama Oda karaktere yine gizem üzerine gizem kattı.

%1 olayı ve yapılması gereken bir şey daha olayı.Ve Coby'le flashback.Luffy'nin ittifakı olacağı kesindi zaten ajan çıktığından beri.Luffyde bir Nova'yı ve Law'ı kurtaran kişiyi geri çevirmez tahminimce de.
%1 olayı gerçek gibi belkide kaidou içindir :D vallahi 5 yıldır ciddi zoro dövüşü göremedik drakeyi saklasa nolur :d inuyu nekoyu saklasa nolur silüetlerin beyazı işte :D

O değil de bir karşılaşma daha of panel geçti. Queen & Who's Who vs Drake, pek çok karşılaşmanın bu şekilde geçiştirileceğini düşünüyorum. Bu yüzden arzu ettiğimiz hazzı alamayabiliriz.
Her zaman dediğim gibi Oda bu konuda cesaretsiz, kabiliyetsiz ve okuyucuya istediğini vermekten aciz bir mangaka ve bu konudaki istikrarını katlayarak sürdürüyor. Tam bir liboş!

Wano'ya dair beklentim Zoro kardeşimin 1 milyar küsürlük bir ödüle sahip olup sınırlarını görecek olmamız ve Ryuma'ya dair birşeyler öğrenecek olma ihtimalimiz. Gerisi tırıs fırıs. Mangakanın çapı belli çünkü.

%1 olayı gerçek gibi belkide kaidou içindir :D vallahi 5 yıldır ciddi zoro dövüşü göremedik drakeyi saklasa nolur :d inuyu nekoyu saklasa nolur silüetlerin beyazı işte :D
başta ben de düşündüm de imkansız ya.Kaido o kadar hızlı düşmemeli.Luffy de olamaz yoksa Drake ona katılmaya çalışmazdı.Bence Queen en yüksek ihtimal.Olmadı King veya daha düşük ihtimalle Jinbe ve en düşük ihtimalle Zoro.

Ama işte %1 olunca ortalık karışıyor.Oda yapar eder bir şekilde o %1'i gerçekleştirir bu can sıkıcı.Direk ölmesi lazım.%0 deseyki keşke.Bu arada bu olay kesinlikle 1000. bölümde olacak görün

başta ben de düşündüm de imkansız ya.Kaido o kadar hızlı düşmemeli.Luffy de olamaz yoksa Drake ona katılmaya çalışmazdı.Bence Queen en yüksek ihtimal.Olmadı King veya daha düşük ihtimalle Jinbe ve en düşük ihtimalle Zoro.

Ama işte %1 olunca ortalık karışıyor.Oda yapar eder bir şekilde o %1'i gerçekleştirir bu can sıkıcı.Direk ölmesi lazım.%0 deseyki keşke
ya Luffy'dir yada Kaido'dur Hawkins neden Luffy ile Kaido duruken Zoro'ya yada balığa baksın.

Ama işte %1 olunca ortalık karışıyor.Oda yapar eder bir şekilde o %1'i gerçekleştirir bu can sıkıcı.Direk ölmesi lazım.%0 deseyki keşke
marco veya jinbe olursa odanın ağzının üstüne vururum zoro yaparsa seriyi bırakırım ben 5 yıldır bu adamın savaşını bekliyorum fan olmamama rağmen jinbe ve marco içinse yeter be kaç kere ölümden dönecekler bunlar vurulup korumak içinmi giriyorlar savaşa birine kelepçe takılır garp yumruk atar diğeri sürekli bizimkileri kurtarır falan

Her zaman dediğim gibi Oda bu konuda cesaretsiz, kabiliyetsiz ve okuyucuya istediğini vermekten aciz bir mangaka ve bu konudaki istikrarını katlayarak sürdürüyor. Tam bir liboş!

Wano'ya dair beklentim Zoro kardeşimin 1 milyar küsürlük bir ödüle sahip olup sınırlarını görecek olmamız ve Ryuma'ya dair birşeyler öğrenecek olma ihtimalimiz. Gerisi tırıs fırıs. Mangakanın çapı belli çünkü.
Wano sonunda beklentileri karşılayamazsa daha da karşılayamaz. Çok eskiden vs. çizemiyor ama hikaye sağlam derdik, şimdilerde hikayeyi de eline yüzüne bulaştırdığına göre ufak ufak bu alışkanlıktan kurtulabiliriz.

Baya şeyi her zaman diyorsun galiba reis. Bu cümleyi kurarken çok görüyorum seni.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık