Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 990: Tek Kişilik Ordu

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olan olayalar hakkında mesela. İnu ve Neko sulong form açmış Jack'e dalmış. O olaylar mesela. Luffy'i dışında her karakter az çok bir şey yapıyor. Sen sadece Luffy'e odaklandığın için bir az sıktı.
Hangi olan olay? 3 bölümdür olan olay sayısı yarım falan.

Zaten Kaido çer çöpe delinince seriye saygım ciddi azalmıştı. 3 bölüm gev gev okuyunca iyice tadım kaçtı.

Ekstrem bişi olmazsa ben yılbaşına kadar yokum hadi eyw...

Hangi olan olay? 3 bölümdür olan olay sayısı yarım falan.

Zaten Kaido çer çöpe delinince seriye saygım ciddi azalmıştı. 3 bölüm gev gev okuyunca iyice tadım kaçtı.

Ekstrem bişi olmazsa ben yılbaşına kadar yokum hadi eyw...
Jack'te yara izi falan vardı. Dövüş olmuştur diye dedim. 9 kın çer çöp değil bence. Onlardan bir tanesi adamın sağ kolunu tutuyor. Ama keyfin bilir ara verebilirsin. İyi olur. Belki geri geldiğin zaman ilgi çekici bir şeyler olur.
Hazır sen yok iken Dragon hakkında bir şeyler karalarım. Konu açmayı düşünüyorum da.

Hani derler ya Askere giderken beyninizi çıkartıp bir yere koyun ondan sonra gidin diye artık OP için de aynı şey geçerli.

Siz kınlar neye bakıyorsunuz ? Madem bakışacaktınız o zaman bir bölüm önceki olay neydi ? Hani olada bilir bakışmak isteyede bilirsiniz eee arkadaş niye dram kasıyorsunuz. Yok siz Kaido'ya gidin Jack'ı bize bırakın falan ? Adam artık ne yazdığını bilmiyor galiba :oleyo2:

Bir de şöyle bir sahne var bölümde umarım ben yanlış anlamışımdır xD

Luffy büyük laflar söyleyip saldırıya giderken bir anda başka bir Numbers daha çıkıyor, insanların tepkisi ve Luffy'nin sıfatı değişiyor, olum bu numbersler poke topundan falan mı çıkıyor eşek kadarlar hem bu çocuğun geleceği görmesi var hangi kafanın rüyasını görüyorsun Oda :of:

Bir de Velediyle gurur duyan baba portleri atayım xD

Son düzenleme:
2y önceki bölümlerde haki maki yoktu ama en azından doyurucu bölümler oluyordu. Șimdi ortada savașmı oluyor ne oluyor belli değil, herșey yarıda kesiliyor. Aynı MF deki olaylar gibi. Șu adam kafasındaki kurguyu murataya anlatsın o çizsin șu mangayı. Dövüș olaylarında gerçekten batırıyor bu adam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık