Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 990 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet fantastik bir evren okumadığımızı unutmuş olmam benim hatam... Zoro’nun gözünü açması OP evreni için aşırı ama aşırı absürt bir şey... sanki fantastik gerçek dışı bir seri okuyoruz benim ki de laf yani... :gamyon:

Evet fantastik bir evren okumadığımızı unutmuş olmam benim hatam... Zoro’nun gözünü açması OP evreni için aşırı ama aşırı absürt bir şey... sanki fantastik gerçek dışı bir seri okuyoruz benim ki de laf yani... :gamyon:
Bunu ciddi yazıyorum. Açıkçası ben fb bekliyorum. Belki gözü bir dezavantaj sağlıyordu veya odaklanmasını zorluyordur yada bir çeşit eğitimdir. Bu yüzden gözü açılır diye bekliyorum açıkçası. :bilmem: Ya da en azından nasıl kaybettiğini artık Wano'da görmeliyiz. Kakashi'nin maskesine döndürmez umarım.

Bunu ciddi yazıyorum. Açıkçası ben fb bekliyorum. Belki gözü bir dezavantaj sağlıyordu veya odaklanmasını zorluyordur yada bir çeşit eğitimdir. Bu yüzden gözü açılır diye bekliyorum açıkçası. :bilmem: Ya da en azından nasıl kaybettiğini artık Wano'da görmeliyiz. Kakashi'nin maskesine döndürmez umarım.
Benim de bahsettiğim bunlar zaten... adam 2y sonra gözü kapalı geliyor... ve hiçbir şey açıklanmamış... manga evrenlerinde genelde o gözlerle bir şeyler yapmayı seviyor mangakalar... ama bazı arkadaşlar sanki fantastik bir evren okmuyorlarmış gibi konuşuyorlar ilginç bir şekilde :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık