Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 990 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Jack'in hal ve hareketi diğer iki dangalaktan gerçekten kat ve kat daha iyi.
Queen ve King her ne kadar Jack'e ''salak'' diye ithamlarda bulunsa da Jack hem Zou'da hem de Wano'da Kaido'ya olan bağlılığını gösteren en büyük All-Star'dır.
Sen 5 GÜN BOYUNCA hiç aralıksız gündüz köpek gece de kediyle kapış HEMEN ARDINDAN Zou sana devasal bir şekilde saldırı gerçekleştirsin.
Ondan sonra da Sengoku ve Fujitora'nın bulunduğu gemiye saldır , 2 GEMİYİ BATIR , küçük yaralarla savaştan ayrıl.
Sonra Wano'ya döndüğünde Queen ve King gelip sana ''salak'' desin.
Yazık ulan Jack'e

Peki neden yan yana çizmelerine rağmen Ray'i her zaman ayrı tutuyor? Garp; Ray ve Wb için iki efsaneyi karşımıza almayı göze alamayız dedi. Yani mesajlar her türlü alınıyordur. Bana Gaban'ın hikayedeki önemi ve Ray'in öneminden bahseder misin? :/ Mesela yan yana çizilen Shanks ve Buggy de var. Ray ve Gaban onlar gibi değildir, ama Oda belli ediyor bazı şeyleri. Tek panel ile bu kapacak diyorsan bilemem. :/

Wb ve Roger denkliği. Bana göre Oda her zaman o üçlü arasındaki farkı belli etti. Zoro ve Sanji arasında da bence öyle bir denklik yok.

Bilmiyorum kim dediğini geçenlerde eski konuları okuyordum aklımda kalmış. Vinsmoke ismi sağoslun, geçer. :oleyo: Seri böyle giderse Soda'ya herkes teşekkür edecek zaten yakında. :D
yav wb-roger eşit karakterler güç olarak bi farkları yok idealleri roger'ı wb'nin önüne koyuyor.ben akainu-kuzana benzetirim benzetsem.zaman atlaması sonrası bence luffy ayrıldı tayfadan güç olarak.

valla ben öyle birşeyler sayıklıyordum ama ödülü verince devam ettiriyo sidik yarışını diye değişti düşüncem :D

Queen ve King her ne kadar Jack'e ''salak'' diye ithamlarda bulunsa da Jack hem Zou'da hem de Wano'da Kaido'ya olan bağlılığını gösteren en büyük All-Star'dır.
Sen 5 GÜN BOYUNCA hiç aralıksız gündüz köpek gece de kediyle kapış HEMEN ARDINDAN Zou sana devasal bir şekilde saldırı gerçekleştirsin.
Ondan sonra da Sengoku ve Fujitora'nın bulunduğu gemiye saldır , 2 GEMİYİ BATIR , küçük yaralarla savaştan ayrıl.
Yazık ulan Jack'e
Sanji bizim tayfanın Jack'idir diyebilir miyiz?

Yazık ulan Jack'e
Yaşı da genç sanırım diğerlerine göre.
Bizimkiler olmasaydı King-Queen Jack'ten emir almaya başlardı.

Ben Sanji'yi yermek peşinde değilim. Muhabbetin öncesi ile alakam yok. Luffy'nin Arlong'un kılıcını kırması ile Zoro'yu ezmeye çalışmayı doğru bulmuyorum ona yorum yaptım sadece.
Zoroöyu ezmeye çalışan kim? Eğer o örnek yanlışsa bu da yanlıştır. Muhabbetin öncesiyle alakan var yani.

Peki neden yan yana çizmelerine rağmen Ray'i her zaman ayrı tutuyor? Garp; Ray ve Wb için iki efsaneyi karşımıza almayı göze alamayız dedi. Yani mesajlar her türlü alınıyordur. Bana Gaban'ın hikayedeki önemi ve Ray'in öneminden bahseder misin? :/ Mesela yan yana çizilen Shanks ve Buggy de var. Ray ve Gaban onlar gibi değildir, ama Oda belli ediyor bazı şeyleri. Tek panel ile bu kapacak diyorsan bilemem. :/
Bu mesajı Luffy'yi işin içine katmadan da yazabilirdin sanırsam? Öyle her şeyde gizli manalar arama bence. 1 ve 2'nci adamlar tartışılırken Luffy fanının o konuda mesaj yazması Luffy övmek için olmayabilir. Başka konularda da mesaj yazabiliriz.

Neyse konumuza dönelim. Yan yana çizilme diyorsun da kaç defa yan yana çizildiler ki? O tayfayı adam akıllı kaç defa gördük? O yüzden daha o tayfayı tanımadan şunun bunun ne kadar önemi var demek biraz havada kalıyor. Rey'in o zamanlar işlenmesi gerekiyormuş ki işlenmiş. He Roger'ın birinci adamı olması hasebiyle OP dünyasında özel yerinin olması normal zaten. Senin mantığına göre gitsek Jack'in hikayedeki yeri ve öneminin King veya Queen'inden fazla olması lazım.

Dediğim gibi denk demiyorum ama 1 ve 2'nci adamlar genel olarak hep ilişki/rekabet içindeler. Shanks ve Buggy bir tayfa içindeki herhangi iki adam. Rey ve Gaban gibi durumları yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık