Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 990 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hawkins'den yarına hayatta kalma şansı %1 olan birisiyle ortaklığa girip isyan çıkarmasını beklemek, Hawkins'in kendisine hakareti olur. Adam belli ki %50+1 istiyor.

novaların olayı luffy'e yanlamak diyorduk.kid ve law diğerlerine göre daha özel sadece.büyük anlamlar yüklenecek karakterler değiller.apoo'da yanlıcak,hawkins'te.
Apoo yanlamadı. Yanlamaz...
Hawkins hala belirsiz.
Bonney ap ayrı bir karakter.
Kid ittifak olmayı reddetti. Aynı anda saldırmaları onları ittifak yapmaz.
X Drake zaten denizci paşasıymış Korsan değil.
Urouge tatlı komutanı indirdi. Solo takılıyor gökyüzünde.
Killer zaten Kid'in sağ kolu
Law'dan büyük yancı yok.
Bege de yancı

Sonuç olarak Sanji nova olmadığından kıskanmayalım. Drake'le üç yancı var sadece

Bi kanıtlasında görelim artık 20 yıldır tek yaptığı kasılıp poz yapmak.
En azından orasını burasını çatlatıp, sabah akşam burnundan kan fışkırtmıyor... en azından rakipleri var ve bunlara tek atıyor... hatta en azından muhteşem potansiyeli sayesinde beklentiye girebiliyoruz... hemde Kaido falan kesmekten bahsediyorum... bir tane komutanla iki dakikalık dövüşüp “Dur dur ölürüm” demesinden baya baya iyi yani... :D

Drake tayfaya katılırsa efsane olur ya. Türk olduğu için demiyorum, bir denizcinin korsan tayfasında olması baya ilgi çekici. Hem Dünya hükümetine karşı savaşmak için tayfada bir denizcinin olması, dünya insanlarını da düşünmeye itecektir ve bizim tayfaya sempati besleyeceklerdir.

Jack niye abartıldı onu anlamıyorum hani bu adam 5 gün boyunca tüm mink trible'a karşı + İnu ve Neko'ya karşı çiziksiz savaşmıştı daha İnu ve Neko girmeden ağzını yüzünü yarmışlar eee ne demiştim şu arka planda dövüş 10 yıl sürdü hikayeleri BOMBOŞ. Gerçi seriyi sOda çiziyor unutmuşum.
Bunu nereden çıkardın? Çizik almadı diye bir şey yok. 5 günün sonunda yenişemedikleri için başlarım böyle işe bunun sonu yok diyip zehir bastı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık