Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 990 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ağa benim gibi düşünende vardı ama bende söylüyordum şu 5 gün 10 gün savaşları çizilmedikçe çok saçma, adam yanlışım varsa düzelt 5 gün boyunca sıralı şekilde Inu ve Neko'ya + bir de mink ırkına karşı 5 gün çiziksiz savaşmadı mı? Ne oldu da 5 tane adı sanı fazla bilinmeyen mink bu hale soktu Jack'i ?? Hikaye işte.
Aga Jack'ında adamları yok muydu yanında ? Benim bildiğim Inu ve Neko ile savaştı sadece

Aga Jack'ında adamları yok muydu yanında ? Benim bildiğim Inu ve Neko ile savaştı sadece
Manga'da sanırım şu deniliyordu Kaido'nun alt grubuna karşı üstünlük kurup yeniyorduk fakat sürekli yenileri geliyordu ama Jack'e karşı da savaştıklarını ona bir türlü üstünlük kuramadıklarını da söylüyorlardı yani yanında ki minklerden de savaşan olmuş.

Rakip tayfalarda balık görme sebebimiz Jinbe. Rakip tayfada da iki balık var: Sasaki ve Jack. Öte yandan Jack konum olarak aynı olsa da King ve Queen'e "ağabey" çekiyor. King ve Queen atışıyor vs. Bunlar tesadüf değil. Merak etme Sanji'ye Jinbe'den daha aşağı bir rakip gelmeyecek.
King Queen atışması Rocks gibi tayfa olmaları sebebiyle. Zoro-Sanji için değil bence. Yoksa bu ikili hayatta yenemez bu arc bu hayvanlar 1 vs 1de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık