Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 989 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big mom ölse bile bu seride bu kadar rezil olmazdı.Kadını ordan oraya top gibi yuvarladılar.Yazıklar olsun Oda'ya :( Bunun dışında bölüm hakkında denilebilecek tek şey Zorocu tayfa haklı çıktı.Valla helal olsun size :respect: Aylarca dediniz Zoro vs Kaido olacak diye :hhh:

Bölüm güzele benziyor. Son sahne de hepsini tek karede görmek baya hoşuma gitti.
Marco'nun 5 sayıdır platform a varamaması da ayrı bir saçmalık. Hem de uçma gibi bir avantajı varken.
Franky'i timeskip sonrası özellikle görünüşünü beğenmiyordum ama jinbei gibi yonkoular dan neden korkayım ki açıklaması sonrası biraz ısındım.
Onun dışında Yamato'nun acilen psikolojik tedavi görmesi gerekiyor.
Luffy size bırakıyorum dediğine göre zoro vs king, queen vs sanji garanti gibi....

Son düzenleme:
Franky adamsın adam ?
Nami sende malsın resmen??
Çok kral laf etmiş Franky ' Sadece "Yonkou" olduğu için neden kaçalım ki? Hala kaptanını korsanlar kralı yapma niyetinde değil misin?''
Tayfanın geri kalan o bir kaç malına da bu kararlılık sirayet eder umarım ??

>It's the Straw Hat Pirates!!!!
> Z: We just have to go up in short.
> L: Once more!!
> S: All of them are flying-types, huh?
> L: I'm going to kick Kaido's ass. I'm leaving the rest in your hands. Support my back.
> Everyone: Wooo, leave it in our hands.
Tayfanın son panelindeki diyalog buymuş.Luffy ben Kaido'nun kıcını tekmelemeye gideğim gerisini siz halledersiniz diyor.Tamamen netleşti gibi önemli eşleşmeler.Marco BM'ye yetişecek gibi onu oyalayacaktır. King ve Queen+numbers +gifters ne varsa bunlar tayfaya kalıyor.Kid Law ortada yok onlar büyük ihtimalle Luffy'e Kaido karşısında katılacaklar.Ama hala Kiado'nun enmanın tadına bir kere daha bakacağını düşünüyorum hatta son darbe olmasada Luffy'nin son hamlesini yapmasına neden olacak yaralamanın Oden'ın silahıyla olacağını ve Oden'in intikamının bu şekilde alınacağını düşünüyorum yani Zoro öyle ya da böyle Kaido savaşına dahil olacaktır.

Bölüm rezil. Tat mat yok.

Big Mom sahneleri rezalet. Yahu şu sahneleri hiçbir yonkouya çizmez. Ne Kaido'ya ne Shanks'a ne de BB'ye WB'ye falan.

Komik de değil. Ne anlıyor şu tarz şeyleri çizip çizip anlamıyorum. Koca Kaido tayfası biz tutamayız bu kadını diyor, kendi tayfası da diyor ama bizim 2-3 üyemize meze olup duruyor kadın. Bu sahnelere forumda gülen eğlenen var mı merak ediyorum? Benim sinirim bozuluyor.

Ben gülüyorum valla. Kadın aptal bir peluş ayı gibi, elden ele atıyorlar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık