Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 989 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jinbei sağ kol olduğu açıkça gösteriyor bu bölümde.Zoro 2.ci adam Sanjide 3.cü adam olarak yerlerini gösterdiler.Zoro ne yazıkki wano bölümlerinde çok pasif ezik bir izlenim yarattı.En azından Sanji kadar birşeyler göstermesi lazım.
WCI'dan bahsediyorsun ya da farklı seri okuyoruz galiba :hmm:Momoyu kurtardı, page one gümledi. Tayfanın geri kalanları ne yaptı birde onu düşün.

Ne Luffy az daha güçlen öyle katılayım mı ? Bu yorum şaka falan mı ? Adam Adasını Bm'nin korumasına almış Bm tayfasına bağlanmış. Adasını böyle koruyor bir anda Luffy'e katılınca Adasına ne olacak? Bu kadar sorumsuz ve bodoslama haraket etmeyen bir karakter olduğu için mi kötü oldu. Hele Arlong cevabın. Karakterleri pişman oldukları hatalarla mı yeriyorsun. Ben sana bir ton kaliteli ama günahkar karakter sayarım burada
Hapisten çıkarıp sokağa saldı adamı. Yermeyeyim mi? Hapse neden girdiğini de bilmesine rağmen yaptı bunu ve önlem almadı.

Ben zaten sorumsuz demedim. Yancı dedim.

King ile Queen durdurulsa dahi teke tek dövüş için fazla güçlü bunlar. O balıkadamlara benzemez bunlar.

Arada flying six alıp Kaido'ya yürüyen Zoro için problem olmasa da Sanji için büyük problem olur.
Aynen Zoro tek atar , Sanji tek yer. Tabi inandırabilirsen kendini ?
Birisi alabiliyorsa diğeride alır diğer türlü bir denklem kurulamaz. Hele araya bi de yaşlı jinbei sıkıştırmaya çalışaanlar var yab, okudukça kahkaha atıyorum. ?

Sanjinin kaçtığını söyleyen arkadaşlar bu spo dan bunu nasıl çıkardı gerçekten enteresan :):) bildiğin yarıda kalmış vs.
Güzel bı tayfa resmi gelecek anlaşılan...
Çok kızmamak lazım arkadaşlara aslında kendilerini tatmin edecek hikayeler uydurup inanmaları için güzel bir zaman , bırakalım kullansınlar bu şansı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık