Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 989: Kaybettiğimizi Hayal Edemiyorum

Sizce Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro, Sanji ve Jinbe vs Queen ve King olacak gibi.

Bölüm hakkında; Big Mom sinirlene sinirlene Yonko olmuş, paso dayak yemiş ama millet delirdiğini görünce güçlü falan sanmış anladığım kadarıyla. Koskoca Yonko'nun düştüğü duruma bak. Önümüzdeki bölümlerde BM'ın baya şov yapması gerekiyor ağırlığını ortaya koymak adına, yoksa en zayıf Yonko olarak hatırlanacak. Bu hareketleri herhangi bir Amiral'e yapmaya çalışamazsın bile, ilginç.

Üye silindi 5781

Daha önce Wano Arc ile Thiriller Bark Arc arasındaki benzerliklerden bahsedilen bir analizi paylaşmıştım forumda. Bu bölümde, bizzat Franky'nin ağzından da bir benzetme geldi. Cidden çok fazla paralellik var iki arc arasında. Zoro'nun o arc sonunda aldığı rolü düşünürsek, bu arcda da önemli şeyler yapması olası. Ayrıca, iki arc arasında bir paralellik de ben yakaladım; Thiriller Bark'ta, tayfanın düşmanı olarak gözüken iki Shichibukai bir araya gelmişlerdi, şimdi de iki İmparator bir araya geldiler.
Linkini de koyayım tekrar incelemenin. Bazıları biraz zorlama ama mantıklı olanlar da var:
bu iki arcın başlı başına Zoro'yu öne çıkarması büyük bir ipucu zaten.

Kaido'yu kessin ciddiyim , 1 günlüğüne tüm öğünleri sadece bıçakla yiyip kf profil resmimi de zoro yapacağım.
O kadar büyük bir olayı başarınca ben de gaza gelirim şahsen.
Ben de gaza geldim Sanji King'i 1v1'de yenerse. (Kata vs. Luffy gibi önce defalarca yenilme hakkı var) 12 yıldır telefonunda Zoro arkaplanı olan biri olarak. Arkaplanı Sanji yapacağım.(Bir süreliğine)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık