Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 989: Kaybettiğimizi Hayal Edemiyorum

Sizce Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy çoktan Yonkou yendi öyleyse.;)
Kata ve Cracker zaferi sonrası 5.imparator olarak anılan Luffy'di evet.Teach de aynı tarifeyi Marco'ları yenerek yapmıştı.Mangakanın bahsettiği olay bana göre oldukça basit.Bu tarz adamları aşıyorsan yanında yaptıklarınla beraber imparator bile olabilecek çapta olarak görülüyorsun.

Son düzenleme:
O değil de Jinbei de çok ünlü bi adam çıktı.

Acaba aynı tepkiler Crocodile için falan verilirmiydi?
Verilirdi. Bazı arkadaşlar db kafasıyla manga yorumluyor onlara aldırış etme.

2 yıl önce yonkou bile olamayan Teach, Bonney'i kölesi yapmaktan öte teklifte bulunmadı süpernova olmasına rağmen. 2 yıl sonraki Yonkou Teach, Moria'yı bizzat tayfasına davet ediyor, Teach her önüne geleni tayfasına almayan birisi bunuda biliyoruz zaten Level6 olayından.

Apoo denilen çakal ve Hawkins flying six'e bile girememiş.
Bege zaten Yonkou'nun tayfasındayken bile çok kıdemli birisi değilmiş, bu mangada gayet gösteriliyor. Kıdemi ilk 4 ve 5 komutanın uzağında açık ve net.
Killer'de Apoo kadar bile önplanda değil zaten.

Ama ne hikmetse süpernova diye bir klasman varmış gibi söylenilip duruyorlar. Luffy ile Bonney arasında dağların ötesinde dağlar kadar fark var.

Luffy, Kid, Law, Zoro haricinde bir tek Urouge isim yapabilmiş doğru düzgün. O da eski 4.tatlı komutanı yenmiş anca, nasıl yendiğinide bilmiyoruzda işte zorlanarak yendi muhtemelen. O da Cracker'e meze oluyor işte.

Benim gözümde schibukai ortalaması > Süpernovalar rahat rahat. Aksini söyleyen süpernova fanıdır net.

Oda hikayeyi öyle güzel işliyor ki şaşkınım. Kendini aşıyor her bölüm. Artık büyük kavuşma gerçekleşti diye düşünenlere daha durun, hikaye yeni başlıyor mesajı verdi. "Ben sizin babanızım!'!" gibi dayanağı olmayan bir tuhaf bir söyleme doğrudan inanmak elbette saçma olacaktı. Hele ki korsan ve mafya dünyasının içinde bulunan bir Aile elbette bir söz ile tav olmayacak ve kanıt isteyecekti. Kaçın kurası bunlar ancak Poundo cin olmadan adam çarpmaya kalkmadı ve gizli kozunu öne sürdü. Böylece kanıt isteminden önce, daha şaşkınlık evresinde kanıtı ortaya sürerek savını psikolojik olarak desteklemiş oldu. Poundo stratejik zekası ile Aileye büyük katkılar yapacağının sinyalini verdi. Danışman koltuğuna kayınpeder etiketi ile değil liyakat ile oturacağını bizlere ispatladı.

Üye silindi 1004

Kata ve Cracker zaferi sonrası 5.imparator olarak anılan Luffy'di evet.Teach'de aynı tarifeyi Marco'ları yenerek yapmıştı.Mangakanın bahsettiği olay bana göre oldukça basit.Bu tarz adamları aşıyorsan imparator bile olabilecek çapta olarak görülüyorsun.
Makul bu. Teach zaten Marco’yu dövdükten sonra torpakları söğüşledi.

Keşke BB, big mom'ı wano'ya varmadan paket yapsaydı. Hem BB hypelanırdı, hem de Bm bu kadar küçük düşmezdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık