Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 989: Kaybettiğimizi Hayal Edemiyorum

Sizce Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır panelle olmuyor mangakanın bize sunduğu ile oluyor. Hiç bir şey yapmadan en tehlikeli suçlu nasıl olunuyor merak ediyorum. Anlat gelsin.
Luffy anlattığının yarısını yapmamasına rağmen nasıl insanları yeni çağın önderi diye peşine takıyor sen anlat önce. xd

En tehlikeli suçluymuş. Gören de 3 shichi indirmiş, 1 tanesini tayfasına katmış, poneglyph okuyabilen, en güçlü kılıç ustası olacak kişiyi tayfasında bulunduran en büyük savaşlardan birinde boy gösterip Wb'nin saygısını kazanmış birisi sanacak.

Luffy anlattığının yarısını yapmamasına rağmen nasıl insanları yeni çağın önderi diye peşine takıyor sen anlat önce. xd

En tehlikeli suçluymuş. Gören de 3 shichi indirmiş, 1 tanesini tayfasına katmış, poneglyph okuyabilen, en güçlü kılıç ustası olacak kişiyi tayfasında bulunduran en büyük savaşlardan birinde boy gösterip Wb'nin saygısını kazanmış birisi sanacak.
E yapamıyor. İnsanlar alıştı Luffynin dayak yiyip mapusa düşmesine. Artık tayfası bile tepki veremiyor :D Adam 5 kere dövücem diyip 3 ünde dayağını yiyor.

Luffy konuşurken tüm ittifakı adına konuşuyor olmasın arkadaşlar? Bir düşünün isterseniz?

Bakın Dragon için en tehlikeli deniyor. Peki Dragon tek başına meydan okuduğu için mi öyle deniyor?

Hayır panelle olmuyor mangakanın bize sunduğu ile oluyor. Hiç bir şey yapmadan en tehlikeli suçlu nasıl olunuyor merak ediyorum. Anlat gelsin.

Luffyden iyi. 3 bölümdür loopta herif. Aynı şeyleri döndüre döndüre dillendiriyor sldfksşkf
Peygamberin miraca yükselişi bile daha hızlıydı.Luffy'i bi çıkartmadı Kaido'nun yanına Soda dhdjdjdj
Bir de Zoro Luffy'nin peşinden gidicek belli ki.Bakalım hayırlısı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık