Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 989: Kaybettiğimizi Hayal Edemiyorum

Sizce Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fishman arca benzetiliyor ya şuan. Zoro, Hody ile kısa süre yüzleşmişti. Asıl vs.sini Hody'nin adamlarından biriyle yapmıştı.
E.Oda orada ki gibi düşünyorsa Zoro, Kaido'ya slashını atar King'e geçer.
Zoro o arc Hody'i hedefe koymamıştı, spontane gelişen bir olayda attı teki geçti, bu sefer direk hedefe Kaido'yu koymuş gibi duruyor, ilginç hiç böyle bir arc yaşamadık.

Zoro o arc Hody'i hedefe koymamıştı, spontane gelişen bir olayda attı teki geçti, bu sefer direk hedefe Kaido'yu koymuş gibi duruyor, ilginç hiç böyle bir arc yaşamadık.
Luffy'nin önüne geçemeyeceği aşikar. Öyle bir durumda kahramanlıkla öldürür Zoro'yu. Fanlar olarak kelle almasını istiyorsunuz ama son vuruşlar her zaman Luffy'nindir ve hiçbir zaman Oda herhangi bir karakteri Luffy'nin önüne geçirmedi.

Zoro, samurayları da ben toplayacağım diyordu. Ne oldu. :D
O yüzden Kaido'da yapacağını yapar başka rakibe geçer.

Zoro diğer arclarda hiç böyle davranmamıştı bu sefer direk en baştakini hedef alıyor, umarım tüm sınırlarını görebileceğimiz bir kapışma olur.

Önce King sonra Kaido mu yapacak yoksa direk Kaido'ya mı uçacak bakalım :gamyon:

Bence olacak olan şu, King'i halledecek sonra da Kaido'ya son vuruşu atacak. King'de yardım alabilir.
Harbiden öyle bu sefer açık açık istiyor Kaido’yu... Biz bu arc farklı olacak demiştik... Zoro şov yapacakta demiştik... sıra sıra dediklerimiz çıkmaya başlıyor Red’ciğim... :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık