Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 988 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro hasar verse ne olur? Kaido'yu yenen Luffy denilecek. Eee Zoro fanları bundan tatmin mi olacak? Ben Law fanı olarak rahatsız oluyorum. Doffy vs. Luffy-Law'da ülke Luffy'e hayranlık duydu. Sanki Law'ın hiç emeği yokmuş gibi. Zoro'nun da verdiği emek göz ardı edilir. Bu tatmin edecekse bir şey diyemem.
Bu tatmin meselesi gelir zaten Kaido yu ciddi şekilde yarabilyorsa gücünün amiral düzeyinde görülücek yanı tamamıyla nasıl performas gösterildiğine bağlı şimdi örnek olarak verim yanlış anlama Law Kadio birşey yapamadı diyelim ama Zora zarar verdi sence bu kimi ön plana çıkarır.Dediğim gibi nasıl yer aldıklara göre herkesin payı olur normal bir rakip olsaydı bende senle aynı fikirde olurdum ama karşıdaki rakip younko olunca işler değişiyor.

Dof kendini onarabiliyor. Kaidou da bu yok.
Kaido da bariyer haki varsa ne olacak :D

Law saldırılarını da düşünerek kullanıyor. Gamma için en uygun anı bekledi. Yonkou karşısında gerekirse yine aynısı yaparak kullanır.

Zoro, uçan ejdere nasıl ulaşacak?? Hadi bakem. Birilerinin tepeye çıkarması lazım. :D
Law illa vurur gamma'yı zaten.Pozisyonu kendi yaratıp vurabilirse helal olsun derim :D

Sanji, King karşısında tek başına iki bölüm durabilecek mi?

İki bölüm durabilirse ben kaybetmiş olacağım ve ceza olarak bir hafta boyunca Sanji avatarı kullancağım. Sen iki bölüm ya da daha fazla King karşısında durabilir diyorsan bahsini yaz.
Bence durabilir Sanji. Duramazsa bende 1 hafta boyunca senin seçtiğin bir karakterin avatarını kullanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 29)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık