Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 988 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Peros, Snack üstüdür bence

daha useful zaten
bence perospero eski şeker komutanıydı. Kid'e yenildikten sonra rütbesi düşürüldü yerine snack geçti. Böyle düşünme sebebimin ilki snackten yaşlı ve daha fazla ödülünün olması. İkincisi Tamago ile Pekoms'un Kid iki gemimizi batırdı demesi ve Pedro'nun flashbackinde onu Zou'ya geri götüren kişinin perospero oldugunu görmemiz. Demek ki kendisi bazen Totto Land'i terkediyor. Bu yüzden o batan iki gemiye de Perospero'nun eşlik ettiğini düşünüyorum. Benim açımdan tek tutmayan nokta Kid'in Big mom'dan istediğim bir şeyi aldım demesi. Eğer Totto Land'de hazine odasından çaldıysa orayı koruyan kişi Smoothie oldugu için onla dövüşmüş olması daha mantıklı ama bu biraz uzak ihtimal çünkü Brulee Urouge'den başka bölgemizi işgal edebilen olmadı demişti. Yalan söylemiyorsa Kid'in oralara kadar girmiş olma ihtimali düşük.

Silinmiş Üye

bence perospero eski şeker komutanıydı. Kid'e yenildikten sonra rütbesi düşürüldü yerine snack geçti. Böyle düşünme sebebimin ilki snackten yaşlı ve daha fazla ödülünün olması. İkincisi Tamago ile Pekoms'un Kid iki gemimizi batırdı demesi ve Pedro'nun flashbackinde onu Zou'ya geri götüren kişinin perospero oldugunu görmemiz. Demek ki kendisi bazen Totto Land'i terkediyor. Bu yüzden o batan iki gemiye de Perospero'nun eşlik ettiğini düşünüyorum. Benim açımdan tek tutmayan nokta Kid Big mom'dan istediğim bir şeyi aldım diyor. Eğer Totto Land'de hazine odasından çaldıysa orayı koruyan kişi Smoothie oldugu için onla dövüşmüş olması mantıklı ama bu biraz uzak ihtimal çünkü Brulee Urouge'den başka bölgemizi işgal edebilen olmadı demişti. Yalan söylemiyorsa Kid oralara kadar girmiş olma ihtimali düşük.
Bence de.

bence perospero eski şeker komutanıydı. Kid'e yenildikten sonra rütbesi düşürüldü yerine snack geçti. Böyle düşünme sebebimin ilki snackten yaşlı ve daha fazla ödülünün olması. İkincisi Tamago ile Pekoms'un Kid iki gemimizi batırdı demesi ve Pedro'nun flashbackinde onu Zou'ya geri götüren kişinin perospero oldugunu görmemiz. Demek ki kendisi bazen Totto Land'i terkediyor. Bu yüzden o batan iki gemiye de Perospero'nun eşlik ettiğini düşünüyorum. Benim açımdan tek tutmayan nokta Kid'in Big mom'dan istediğim bir şeyi aldım demesi. Eğer Totto Land'de hazine odasından çaldıysa orayı koruyan kişi Smoothie oldugu için onla dövüşmüş olması daha mantıklı ama bu biraz uzak ihtimal çünkü Brulee Urouge'den başka bölgemizi işgal edebilen olmadı demişti. Yalan söylemiyorsa Kid'in oralara kadar girmiş olma ihtimali düşük.
Şansölyelik komutanlıktan üstte bir rütbe. Tabi biri siyasi öbürü askeri ama yine de mantıken daha üstte olmalı.

ben kid'in cracker ile dövüştüğünü düşünüyordum bu daha mantıklı geldi

Bu vs biraz daha uzarsa hayalim gerçek olacak King o paçavra renkli donu parçalayıp atacak ve Sanji genetik mutasyonunu uyandırmak zorunda kalacak. Düşünsenize Sanji'nin zor durumda olduğunu gören Zoro yardıma geliyormuş bir sonraki bölüm. Zoro + Sanji vs Bdsm dino oluyormuş savaşın başından sonuna kadar. Of of of bundan rahatsızlık duyacak adam saniye düşünmeden terk etsin forumu. King bu ikisini aynı anda öldürüp öldürüp diriltir köpek gibi gelişirler yemin ediyorum.
böyle bir şey olabilir mi lütfen olsun çünkü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık