Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 988: Beklettiğim İçin Üzgünüm

Bölüm Nasıl?

• Kullanılan toplam oy
    325
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanjiyle king arasında fersah fersah fark var. Ben hala kingin sanjiyle uzun vs atacağına inanmıyorum. Benim tahminime göre kingi marco kapatacak iki antik kuş dövüşecekler. Hadi germa kostümü sanjinin gücünü ikiye çıkardı diyelim. Sanjinin ödülü 300 müydü hadi 600 lük adam oldu diyelim. Yinede kingle baş edemez. Luffy 1 milyar berilik katakuride bu kadar zorlandıysa, sanji, belki ödülü bir buçuk milyar berilik belki daha fazla olacak kingle dövüşemez. Bu adamlar başka seviyede. Belki belki zoro-sanji vs king olur. O zaman tamam derim. Big moma gelirsek bence kesinlikle devre dışı kalacak. Bu arc big momun değil. 2 yonkou vs si tek bir arc için fazla gelir
Ödüller gücü %100 yansıtmaz.

Ne yazıkki durduk yere bir hype oldu Sanji hakkında.Sanjinin zaten King i 1-1 alması imkansız.Zoro nunda 1-1 alması imkansız.1-1 alacak kalan kişiler arasında tek aday Marco.2 ihtimal var Zoro Sanjiye desteğe gelecek 2-1 King i alacaklar yada Marco yardıma gelip Sanji ye gidebilirsin bununla ben ilgilenirim diyecek.

King den cacık olmaz queen basiretsiz jack de hakkı yenilmiş karakter.Büyük ihtimal yaştan dolayı abi çekiyor da her ne kadar malak desem de en adam jack çıktı.BM tüm tayfa+kaido jack hariç tüm tayfa< katakuri.polemiğe gerenk yok.Tam arc boss'u olacak karakter poh yoluna harcandı hemde en son saldırılarda bile 3-1 önde olduğu halde.Son 2 arc cidden çok dengesiz ve sönük geçiyor.Hani nerede ve nasıl olacak dünyayı etkileyecek savaş ? Her şey ortada olduğu halde son 3 sayıda 1 metre anca yol aldı mangaka.Denizciler hala nasıl silememiş bunları anlamadım.1 tanesinin yüzünde motor patlıyor diğerine oden desen altına sıçıyor.Uğraşmak istemiyorum diyip shanks vs BB korsanları çizse bari de ortalık şenlense.

Yürüye dur kıvırıcık kaş
King : Benim adım King sen kimsin
Sanji : Ben Germa prensi Vinsmoke Sanji Babam Germa'nın Kralı ustam Kamabakka'nın Queen'i. Sen nerenin kralıyım demiştin canım?

Bence aşırı küçümsüyorsunuz sanjiyi zoroyu falan chopper bile linlinin anlık saldırısını durdurabildi yani şu anlık sanji ve zoro yc1 seviyesinde olmasa bile aralarında aşırı ezici bir fark olduğunu sanmıyorum tek atmak gibi falan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık