Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 988: Beklettiğim İçin Üzgünüm

Bölüm Nasıl?

• Kullanılan toplam oy
    325
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji görünmez olarak gelmişti zaten Momonosuke'yi kurtarmaya, orada görmüştü görünmez olabildiğini. Yalnız çok fazla boyut farkı var aralarında.
Gördüyse sıkıntı yok. Ben öncesinde görmeden dedi zannettim. Aklıma Germa teknolojisinden haberdar olabileceği geldi. Law'ın Kuzey Mavi'deki herkes Germa'yı bilir sözü geldi. Acaba dedim yoksa King de mi oralardan:)

Ve Kaido ile denk görülüyor. Mangada direkt olarak söyleniyor 2 tane Kaido ile dövüşüyoruz diye. Aynısını Kaidoya da diyebiliriz yane ^^
Dikkat edersen bunu söyleyenler sıradan samuraylar. Ne yapcaz diye kara kara düşünürken (bizim gibi iki yonko nasıl düşecek) tam o esnada Franky motorla ağzına dalıyor. Kadın nakavt..

Bunlar Odanın yediği hurmalar yonkolara mezar kazıyor..

Geçen bölüm Kaido delinince Bm > Kaido deniliyordu. Şimdi ne diyecekler merak ediyorum
Oda Kaidoyu da gömecek ama bu kadar süründürmez.

Dikkat edersen bunu söyleyenler sıradan samuraylar. Ne yapcaz diye kara kara düşünürken (bizim gibi iki yonko nasıl düşecek) tam o esnada Franky motorla ağzına dalıyor. Kadın nakavt..

Bunlar Odanın yediği hurmalar yonkolara mezar kazıyor..

Geçen bölüm Kaido delinince Bm > Kaido deniliyordu. Şimdi ne diyecekler merak ediyorum
Oda Kaidoyu da gömecek ama bu kadar süründürmez.
Linlin'in güç seviyesi rakibine göre değişiyor cidden. Karşısında Kaido varken aslan kesiliyor ama üflese öldüreceği elemanları mahalledeki çocukları kovalar gibi kovalıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık