Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
o değil de bu kaidounun ihanet tecrübesi nerden geliyor? ilginç. kaybedeceğini anladığında sizi terk eder falan diyor acaba bu herifin sürekli yakalanma sebebi bu mu :d

ulan bi de burda oda kaidounu ağzından kınları övüyor yine ulan oda :d bitmedi şovun
Foreshadowing o.

Peros Marco ya,
BM, Kaido'ya.
Kadio BM'ye,
Hiyori Zoro'ya a pardon o oldu zaten :D

ay bu ne kötü yorummuş be :S birinde savunma yapan oden, diğerinde dikkati dağılmış direk omurilik soğanına zopa yiyen oden var :S üstelik sonrasındaki roger ve wb çarpışmasına da gözleri kapamak falan öf öf öf, siz kafayı yemişsiniz.
Bunlar bir takım bahaneler .s

9 kın Yonkou deliyor. Wb tümeninden sağ kol ve 4. Tümen komutanı amiral yaramıyor.

Evvelinde bi bakıyoruz Vista ve Marco KK tayfasıyla denk savaşmışlar taaa kaç sene öncesinde.

Bu seride güç dengesinin aranması için cidden azimli ve boş zamanı çok olan insan gerekiyor.
9 Kın Kaido deliyor Squard'da Wb.. Vista marco Akainu'ya bir şey yapamıyora getirmişsin işi.. Kizaru, Aokiji, Akainu'da Marco'ya bir şey yapamadı. Marineford savaşı hiç bir karakteri ezdirmeme savaşıydı. Kk Tayfasına denk savaşmışlar olayını güç dengesinde baz almak yine saçma.. çünkü herkes biliyor Oda'nın klasik işleri 5 gün eşit dövüştüler 3 hafta eşit dövüştüler vs.leri Cabaji'nin tek tekmesine uçan Mohji, gidip Cabaji ile denk dövüşüyor daha ne olsun

Bunlar bir takım bahaneler .s
evet b yanda gaza gelip saldıran ve çok hızlı bi atak yiyince savunma yapmasına rağmen uçan, bi tarafından kan alınan oden var, diğer tarafta çocuğunu savaş alanında rehin görüp tüm dikkati bozulan bi oden. inanılmaz bahaneler

Buggy'nin sağ ve sol kolu bile 12 saat dövüşüyordu yanlış hatırlamıyor isem.Güç dengelerine bir etkisi olmayan süreler işte.Oda sallıyor çizmiyorum işte diye bana göre.

Ashura çok geride kaldı. Konu açmıştım, acaba şu an en güçlü kın için ne der insanlar :D
Sulong minkleri katarsan öyle :( İddiamın arkasındayım ama sulong İnu-Neko 1v2 bile King'i alamaz.

Tek suçu arc başında mangaka edasıyla kesinmiş gibi yapılan yorumların ana kahramanı olmuş olması da olabilir.King'e öylesine takılıyorum ama arc başından beri ağırlığını hissettirdiğini düşünmüyorum ciddi olacak olsam da.

Bakalım sulong İnu,Neko'nun çapı neymiş.Gerçi her türlü inecek kınlar bana göre ama hayırlısı.
Kaido'nun herhangi bir ağırlık hissettirmediği yerde tayfası ne yapsın :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık