Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
perospero çıktığı bu son yolculukta iki kere şelaleden düşerek iradesini güçlendirdi, zaten ilk düşmelerinden sonra kaptanlığa aday olması da bunu gösteriyor. yani şimdi bigmom gibi basit bi yonkoudan korkmaz. o eskide kaldı......
2 kere düşünce iradesi değil ama akli dengeleri değişmiş bence bu değilmiydi King, hasırşapka, Marco intikam alıcam son kalan Bm korsanları olacak diye.Şimdi ittifak Olmuş marcoyla.Şu arcta ölmesi benim için kesin olanların başına an itibariyle çıkmıştır peros.

Hiç sorma. Yere düşerken bişi yok. Düştükten sonra hepsinin bir gözü toprağa bakıyor. Kaido'nun üstüne düşmek çok hasar veriyor sanırım.
aslında biraz daha linlin gibi düşünmek lazım. bm normalde hasar almıyor ama karamel ana portresi kırılınca dizleri kanıyor. o boşta kalma yada tüm hakisini bi anda harcama gibi bi olay var sanki. zaten kesin birileri bahsetmiştir, geriye doğru okuyorum yorumları

2 kere düşünce iradesi değil ama akli dengeleri değişmiş bence bu değilmiydi King, hasırşapka, Marco intikam alıcam son kalan Bm korsanları olacak diye.Şimdi ittifak Olmuş marcoyla.Şu arcta ölmesi benim için kesin olanların başına an itibariyle çıkmıştır peros.
kaidounun dediği gibi korsan ihanet eder. belki de bigmomın yönetimini sevmiyordur... aileden de olsa korsan korsandır

Bu bölümden önce de Peros'un öleceğini düşünüyordum şimdi kesinleşti gibi. Kendisi eğer annem düşerse bu tayfanın yeni kaptanı ben olurum Daifuku da hayır yeni kaptan Katakuri olmalı demişti. Bence Oda burada bize mesaj verdi gibi gelecekteki Big Mom korsanlarının yeni kaptanı Katakuri olacak.

Katakurinin de kaptan olmasının önünde engel Perospero o da giderse kaptan olur.

aslında biraz daha linlin gibi düşünmek lazım. bm normalde hasar almıyor ama karamel ana portresi kırılınca dizleri kanıyor. o boşta kalma yada tüm hakisini bi anda harcama gibi bi olay var sanki. zaten kesin birileri bahsetmiştir, geriye doğru okuyorum yorumları
9 Kın'ın yıpranmasını mı buna bağlıyorsun? Hımm. Böyle bir şey varsa kesin arc içerisinde bahsedilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık