Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987: Sadık Uşaklar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    257
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neko reis önlemini alıp, Kaido'nun sopasını düşürdü. Sulong formuyla karşılarında biraz dursalar bile bana ezilecekler gibi geliyor. :(
Ben de Crocodile vs İntihar Komandolarındaki gibi bir şey olacak diye düşünmeye başladım.
9 Kın'a lidelik yapacak Zoro şu an nerededir? Adamlar Kaido ile savaşıyor hani o yüzden soruyorum.
Zoro fanları bir çok şey söyledi tutan yok gibi bir şey bu arc.:D
Ben katılıyorum buna. Bir insan her seferinde işler zora girdiğinde ortadan kaybolamaz hem de bu denli ustalıkla. Kesin kendisinin bile bilmediği bir “aman başımıza bir iş gelmesin” türünde bir k. hakisi var. :)
Mihawk öğretmiş olabilir doğru diyon.:D

9 Kın'a lidelik yapacak Zoro şu an nerededir? Adamlar Kaido ile savaşıyor hani o yüzden soruyorum.
Ben de Zoro demiştim... :ühü:

Luffy demişin. xd Yalnız sanki sırf Zoro denmiş gibi bir algı var, ama Luffy de edemedi. :) Momo reis etkiledi tüm samurayları. @Kuroro Bide beğenmezler Momo2yu. :(

Luffy demişin. xd Yalnız sanki sırf Zoro denmiş gibi bir algı var, ama Luffy de edemedi. :) Momo reis etkiledi tüm samurayları. @Kuroro Bide beğenmezler Momo2yu. :(
Doğru. Xd yanlış görmüşüm.

Konuyu nasıl açmışım ama ha. Ashura Doji Oden gibi birini falan arıyor diye. Ne bilelim böyle pervane gibi döneceğini bir bölümde. :d Saydirmisiz liderleri

Yine doğru bilmişim :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık