Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987: Sadık Uşaklar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    257
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu ortam iyice karıştı. Ben haftaya yada sonrasında ZORO güçlü biriyle kapışırsa Haoshoku Haki patlatmasını ve ortamı şenlendirmesini bekliyorum. Zaten oda o yüzden Luffy iyice zıplayana kadar Zoro yu geride tuttu. Dressrosa arc dan beri Pica ve Killer a tek attı ciddileşince. Hawkins i gizli kalma ayağı olmasa yamultuyordu. Artık Zoroyu tutmasının anlamı yok. Haftaya bir giriş yaptırsın Enma ile. Enma ve Wado ichimonji kardeşleri çarpışırken görmek istiyorum açıkça.

One piece öyle bir seri ki Lawın oyuncak gibi oynadığı, Doflamingonun ağzına tepik attığı adam Kaido'yu delebilir.

E.oda için önemli olan senaryo. Güç denge felan boş iş onun için.
O an Kinemonun kesmesi gerekiyorsa keser bir şekilde.

Ben şaşırmıyorum mesela.
Şimdi şöyle bir ayrıntı var, law'in meyve Uber bir meyve. Dof dediğimiz adamın da durumu belli... Kaidoyu delme muhabbetine gelince. bire birde bu olay zaten imkansız, ama orada tam 9 samuray var içlerinden biride odenden kan almış biri. Bu adamlar kaiodaya kılıç saplayacak mesafeye gelebiliyorsa kinemonun onu delmesi çok mantıksız değil bence.. kinemonda çok güçsüz degil sonuçta 20 yıl öncesinde inudan nekudan güçlü, asura nin çok uzağında olmayan biriydi. Aşura ve inu 20 yılda senden daha güçlü olduk diye seviniyolardi

One piece öyle bir seri ki Lawın oyuncak gibi oynadığı, Doflamingonun ağzına tepik attığı adam Kaido'yu delebilir.

E.oda için önemli olan senaryo. Güç denge felan boş iş onun için.
O an Kinemonun kesmesi gerekiyorsa keser bir şekilde.

Ben şaşırmıyorum mesela.
Law'ın meyveyi bilmeyen Cahil Kinemon tabi ki bölünür öyle. Adam büyücü sanıyor Law'ı. Güçsüz olduğundan değil cahilliğinden kaybetti orada bence.

Düzenleme: Bu yorum Kinemon>Law anlamına gelmemektedir.

Bu arada kinemon luffy e dönüp sana minnettarım diyor. luffy galiba zırhı delmeleri için ryou öğretti kınlara. Kaidou o şekilde yara aldı sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık