Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987: Sadık Uşaklar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    257
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Odeni Orochi vurmuştu öyle hatırliyorum sanki

Yıkımcıların olanları izlemisi bana mı tuhaf geliyor. Sanırsam Odanın hinliği.
Queenin tipe bak çay demle. Katakuri sorry!

Kaido ölse Bm zerre umursamaz.Çatırdayan ittifağın ayak sesleri..

Yamato Kaidonun zaaflarını en iyi bilen kişi Luffye büyük yardımı dokunacak.
Yamatonun durumunu kimsenin bilmemesi saçmalığın dibi.

Kınlar duruma göre fazla yıpranmış gibiler. Bu durumda Kaido karşısında ne yapacaklar merak konusu.

Luffy arsız çocuklar gibi ne kadar dövsen teklesen dahada arsızlaşıyor. Daha dün Kaidodan tek yedin udonda BM'den kaçıyordun şimdide hepinize vuracam tekmeyi...Olmayacağını bilsemde BM şurda ciddiye alıp vursa ne yapacak çok merak ediyorum.

Law ve Hawkins, Marco ve Peros kesinlikle tesadüf değil.

Kaidonun cevabı mütişti. Umarım beklentiyi boşa çıkarmaz.
Kaidonun delinmesinin tek açıklaması bir anlık korku ve savunmasının düşmesi bence başka izahı olamaz.

Kinemon, Luffye ne kadar teşekkür etse az,
Bm aksine Luffy dostlarını asla satmaz, yüz üstü bırakmaz bu yüzden seviyoruz seni koca yürekli kaptan.

Son sayfa dehşet bişey olmuş tek kelime ile muazzam. Ben aynı sahneyi novalar için hep hayal etmiştim. Ama kınlara daha çok yakışmış.
Neko için bişey söylemesek ayıp olur.
Reis gözlerin karanlıkta parlayan birer çift elmas gibi, dişlerinin gıcırtısını hissedebiliyorum. Avına saldıracak yırtıcı bir canavar gibisin o nasıl bir bakıştır eridik resmen.

Son sözüm Odaya ne olur düzgün bir vs çizde içimizin yağları erisin be.

Son düzenleme:
sustular, yirmi yıl boyunca sustular, vakti gelince konuşacaklardı, kan ve kılıç konuştular, kınlar akıyor, vanonun en güçlü samurayları, odenin ekibi bunlar boru mu, amirallere, sağ kollara meze ediliyordu bu adamlar toplucana hemide, içlerinde sağ kolla, amiralle teke tek çıkacak adamlar var, oden nası bi canavarmış heyt bea.

Mangayı türkçe olarak şimdi okudum kaido her halde 9 kın + mink kabilesine karşı tek savaşacak + dolunay var yani eğer yonkoular denildiği kadar varsa kadionun bunlara 1 den fazla vurmaması gerekiyor böyle mobil oyunlar gibi tek vuruşta indirmesi lazım tum minkleri felan :D öbür türlü tükereyim öyle yonkou iyi dolunayı gören yonkou peşine düşsün misss.

Kaido gömülmesi gerektiğinden fazla gömülüyor gibi geldi bana. Kınlardan hasar almasının tek sebebi Oden'in kendisinde bıraktığı psikolojik yara. Oda sırf bunu anlatmak için iki bölümdür Oden de Oden diye bağırtıyor adamı hatta. Kınları alıp çatıya çıktıktan sonra kendine gelmiş gibi gözüktü bana. Muhtemelen dolunay olmasına rağmen çok ölümcül bir yara almadan kınları yenecektir.
Üzerine Oden baskılı tişört giyen de Kaido'yu alır o zaman. Yonkou bu ya B.M. daha dirayetli çıktı bundan

Odeni Orochi vurmuştu öyle hatırliyorum sanki

Yıkımcıların olanları izlemisi bana mı tuhaf geliyor. Sanırsam Odanın hinliği.
Queenin tipe bak çay demle. Katakuri sorry!

Kaido ölse Bm zerre umursamaz.Çatırdayan ittifağın ayak sesleri..

Yamato Kaidonun zaaflarını en iyi bilen kişi Luffye büyük yardımı dokunacak.
Yamatonun durumunu kimsenin bilmemesi saçmalığın dibi.

Kınlar duruma göre fazla yıpranmış gibiler. Bu durumda Kaido karşısında ne yapacaklar merak konusu.

Luffy arsız çocuklar gibi ne kadar dövsen teklesen dahada arsızlaşıyor. Daha dün Kaidodan tek yedin udonda BM'den kaçıyordun şimdide hepinize vuracam tekmeyi...Olmayacağını bilsemde BM şurda ciddiye alıp vursa ne yapacak çok merak ediyorum.

Law ve Hawkins, Marco ve Peros kesinlikle tesadüf değil.

Kaidonun cevabı mütişti. Umarım beklentiyi boşa çıkarmaz.
Kaidonun delinmesinin tek açıklaması bir anlık korku ve savunmasının düşmesi bence başka izahı olamaz.

Kinemon, Luffye ne kadar teşekkür etse az,
Bm aksine Luffy dostlarını asla satmaz, yüz üstü bırakmaz bu yüzden seviyoruz seni koca yürekli kaptan.

Son sayfa dehşet bişey olmuş tek kelime ile muazzam. Ben aynı sahneyi novalar için hep hayal etmiştim. Ama kınlara daha çok yakışmış.
Inu için bişey söylemesek ayıp olur.
Reis gözlerin karanlıkta parlayan birer çift elmas gibi, dişlerinin gıcırtısını hissedebiliyorum. Avına saldıracak yırtıcı bir canavar gibisin o nasıl bir bakıştır eridik resmen.

Son sözüm Odaya ne olur düzgün bir vs çizde içimizin yağları erisin be.
Oden Sama'yı Kaido vurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık