Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 986 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kamil ilk defa böyle bir şey oldum diyor. Bu bölümden çok daha duygusal bölümler oldu, yemesin bizi.
Bu editörlerden biri de Rebecca ve Kyros birleşince Oda ile ağlaşmıştı. O yüzden pek ciddiye almamıştım zaten ben ama en azından bu bölüm cidden tüyleri diken diken edebilecek sahnelere sahipmiş.

Bu editörlerden biri de Rebecca ve Kyros birleşince Oda ile ağlaşmıştı. O yüzden pek ciddiye almamıştım zaten ben ama en azından bu bölüm cidden tüyleri diken diken edebilecek sahnelere sahipmiş.
Önümüzdeki bölüm ne olacak göreceğiz artık, Kinemon gidici diyen var Kiku diyen var.

Üye silindi 5781

Ben de kötü olmuştum o sahnede.Editörler resmen One Piece ile yatıp kalktığı için karakterlere hepimizden daha bağlılar bence.

Wb ne diye karıştı la araya? Ona yoldan geçen denizciler bile saplıyordu. Onun olayı dayanıklı olması yoksa pek sağlam değildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık