Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 986 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuyu ilk değiştirene bir bak istersen, ne kadar ayıp :hhh:

Bu sayıda gördüğün tek bir sahneden kendi karakterini parlatma derdine düştün ben de tek sahneyle yürüyeceksek seninki daha çok darbe alır dedim sonra direk Ace'ye geldin ne yapalım makus talih olan şeyi tartışamayınca böyle sağa sola kıvranıyorlar.
Kata'yı parlatmam için tek bir panele ihtiyacım yok.Lafı Queen'e çeken ben değildim başta ama sen bilirsin hocam :D

Son panel BB tayfasının Beyaz sakala daldığı bölüme benzemiş. Yıkımcılar tam devreye girmedi daha onlarda dahil olursa ortalık karışacak iyice. Bölümler güzelleşmeye aksiyon artmaya başladı, inşallah diğer bölümlerde böle devam eder...

Üye silindi 1004

Son panel BB tayfasının Beyaz sakala daldığı bölüme benzemiş. Yıkımcılar tam devreye girmedi daha onlarda dahil olursa ortalık karışacak iyice. Bölümler güzelleşmeye aksiyon artmaya başladı, inşallah diğer bölümlerde böle devam eder...
Aslında benzeyen bir durum yok. Beyazsakal'ı infaz ettiler orada onlar. Bundaysa umutsuzca Oden gibi atak yapıyorlar.

Tam emin değilim ama İD'den beri güncel OP takip eden biri olarak zaman atlamasından sonra OP'un eski ruhunun kalmadığını düşünüyorum.Zaman atlaması öncesi tüm zorlukları birlikte aşan bir tayfa varken zaman atlaması sonrası devamlı dışardan gelen yardımlarla arcları atlatan tayfaya dönüştü.PH'de Law ve Smoker,Dressroada Sabo ve kolezyum savaşçıları,WCI'da Bege,CC,Germa,Wano'yu söylemeye gerek yok.Bi sOda'nın kendisini çizmediği kaldı.Timeskip olayının üstesinden gelemedi.Güzel bölümler çıkıyor ama sanki başka bir manga okuyoruz gibi geliyor bazen.Böyle böyle final yapacak.Bleach,Naruto falan halt edecek finalinde öyle hissediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık