Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 986: Benim Adım

Bölüm nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    247
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda başkan bizi yıllarca keklemiş. Kınlar Kaidoyu kesmişse artıkın Usopp bilem hatta Nami bile Kaidoyu kesebilir. :ehe:

Şu topluluk 2 Yonkou indirebiliyorsa yazık derim ben o Yonkou'lara. KK olmak çok da zor değilmiş herhalde. Wb için en azından binlerce kişi toplanmıştı da beğendirememiştik güçsüz denmişti. Şimdi güle oynaya yorumluyor çoğu kişi.

Ya bunların sulong formları bu kadar güçlü mü ki birleşince indirebilsinler.
Yonkou çok abartılıyor. Zaten bu ark Luffy bir yonkou şamarlayınca yonkou'nun dokunulmaz olmadığı anlaşılacak.

Karot gibi ortalama bir mink sulong ile nasıl bir canavar oluyor gördük. İnu ile Neko gibi zaten canavar olan minkler bu forma girince ve üst düzey minkler de olaya katılınca çok güçlü bir ekip çıkıyor ortaya.

Aboo ne ettin. Mom, Bepo'yu yer. Chopper korkuyor. :hhh: Eğer Mom savaşta olacak ve Zepo'nun intikamı alınacaksa Mom ile dövüşenlerden biri mecbur Law olur. :D
Dostum Bepo son dokunuşu yapma hakkına sahip. Elbette Law da yardım edebilir, diğer tayfa üyeleri de gelir Bepo için. En son Linlin düşerken Bepo kapanışı yapar ve mutlu son.

Ben bigmomun kaidodan güçlü olduğunu hiç düşünmüyorum. Bigmom luffy ile fazla savaşamadı ama sonuç olarak kaidoya baktığımızda adam direk tek attı :D
Benim öyle düşünme sebebimden biri Luffy'nin her karşılaştığı rakibi bir öncekinden güçlü olmuş oluyor ya Mom inmeden Kaido inmiş olacak.

Ama bu Mom'ın Wano'da nasıl rol oynayacağına göre değişir. Luffy'den başkası/başkaları Mom'ı yener mi bilemem. :bilmem: İki imparator bu arc inerse Luffy'nin aldığı yani Kaido daha güçlüdür. Böyle bir denklem işte. :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık