Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 986: Benim Adım

Bölüm nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    247
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ashura zaten jacki harciycakti gucunden suphem yok ama denjiro 9 kın icinde favori karakterim 20 yil icinde bambaska biri olmus ve oldukca guclenmis bu bolumde gorduk ki kinemonla beraber lider konumunda.

İzou neden boş adam gibi görülüyor ki buna bir anlam veremiyorum? Tabanca kullandığı için mi? Shanks tek kollu ters eliyle kılıç kullanıyor. Benn Beckman tüfek, Van Auger tüfek, Yasopp tüfek, Lucky Roo tabanca kullanıyor. MF Savaşı, Oda'nın drama sevdası ve Luffy için bir geçiş arc'ı tasarlaması yüzünden WB korsanları, Yeni Dünyadaki müttefikleri ve denizciler bence çok hor görülüyor Oda yüzünden. Gerçi mangakamız yarattığı evrenin dengesini kaybedeli çok oldu gerçi. Luffy hiçbir şeyken tokat k.o olan crocodile mf'de esti gürledi daha da eserdi o meyveyle sırf arabastada veya ımpel down'da yaptıklarını yapsa ama Oda işte ne bekliyoruz ki.

Bu SUNACHİ! Muhabbetin de, Kiku resmen boş yapmıştı. Ölüm kalım mücadelesi veren bir çocuğa, Zoro reyiz on numara yol göstermişti. Kiku efendi de o zaman Caz yapmıştı yok şöyle böyle diye. Momo memelerin içinde gezmeye devam etsin istiyor hala herhalde Kiku efendi... Soyluymuş peh çocuk yamulmuş anasını satayım ne soyu... Zoro bir iki kere çocukla muhabbet etti, çocuk bambaşka biri oldu be...

Kınlar Kaido'yu kesmişse bu Kaido'nun psikolojik durumuna bağlanacaktır. BM'nin savunmasının mala bağladığında zayıflaması gibi bir muhabbet çıkar. Maksat illa bok atmaksa zaten bu senaryoda şöyle bir kısır döngüye gireriz her karaktere ekmek çıkar. Kinemon'un deştiği adama Law tek atar. Law'ın tek attığı adamın zincirleri hakikaten Dof'un elindedir. Dof'un maymun ettiği adamı Luffy paspas eder. Ama Luffy tek yedi dön başa.

Kınlar Kaido'yu kesmişse bu Kaido'nun psikolojik durumuna bağlanacaktır. BM'nin savunmasının mala bağladığında zayıflaması gibi bir muhabbet çıkar. Maksat illa bok atmaksa zaten bu senaryoda şöyle bir kısır döngüye gireriz her karaktere ekmek çıkar. Kinemon'un deştiği adama Law tek atar. Law'ın tek attığı adamın zincirleri hakikaten Dof'un elindedir. Dof'un maymun ettiği adamı Luffy paspas eder. Ama Luffy tek yedi dön başa.
Aynen katılıyorum. Kılıçlarını saplamış olsalar bile çok derin ve etkili olmayacaktır zaten. Hem 9 kını etkili göstermek, hem de Kaido'nun zayıf düştüğünde hasar alabildiğini göstermek için gerekli ve güzel bir sahneydi bence. Zaten önümüzdeki bölüm Kaido 9 kının içinden geçince bu sefer de Wano'nun samurayları çok zayıfmış diyecekler :D . Garipsemiyorum artık.

Bu arada, sonda bağırarak söyledikleri "Sunacchi" "Sunaç" diye Türkçe bir nida şeklinde diyebiliriz, "adını ve onunla beraber getirdiklerini bırak" demekmiş. Dikkat ettiyseniz orada hep beraber bunu bağırıyorlar ve öncesinde "adını bırak tek bir vuruş için" gibi bir şeyler söylüyorlar. Ancak işin diğer bir ilginç kısmı bizim Tortuga bu bağırışı "Ryaaaah" diye çevirdi. Oysa Zoro "sunaç" diye bağırıyor ve bunu da Momo'ya öğretiyor. Bu yüzden de Kiku ona böyle bağırmamasını söylüyor, çünkü Momonosuke bir soylu, öyle de bir soylu ki bir KOZUKİ ve adını bırakmamalı. Oysa ki Zoro'nun köyünü kuranlar adlarını bırakmamalarına rağmen adlarının onlara kazandırdıklarını bırakmışlar. Bu yüzden de muhtemelen bu şekilde bağırıyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık