Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 986: Benim Adım

Bölüm nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    247
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynı şey King için de söylenebilir.Sopası düştü diye kaptan diye endişelendiyse mermiyi yemiş olabilir.

İzo wano samuraylarına tamamen ters biri.Silah kullanıp kılıç kırmak bunun göstergesi.9 kın yanında olması samuraylığa gölge düşürüyor gibi Oda niye getirdi anlamadım.
Sopa, Kılıçtan önce değil sonra düşüyor ama seni mi kıracaz öyle olsun ?

5 saniye sürmeyen meşhur samuray sadakati adsjfkldfs

efendileri öldürüldü diye 20 yıl sefil yaşamlar sürmek pahasına da olsa unutmayıp intikam için 47 kişiyle kale basan samuraylar nerde.

Biri bu Oda'nın elinden kalemi alsın artık. Cidden sınırları aşacak kadar saçma yazmaya başladı.

Hikayeye katkısı olacağı zaman Luffy k.haki şov yapıp tatlı tatlı spoiler verebiliyor. Yeter ki tanıtılması gereken bir karakter olmasın. Uzun süre 9 çöp dediğim adamlara bir müddet önce çöp demeyi bırakmıştım yavaş yavaş saygımı kazandılar. Bu bölümdeki baskınları, tek bir gereksiz hamle yapmadan ölüme gidecek kararlılıkta yapabilecekleri en iyi şeyi yapmalarını da çok takdir ettim. Mükemmel bir bölümdü benim için. Editör bir sonraki bölüm için ağlamışsa bu kınlardan 3-5 kişi Kaido ellerinde can verecek sanırım. Zaten yapacaklarını yaptılar karakter var ama güç yok sonuçta adamlarda. İşin duygusallığını bir kenara bırakıp komutan temizleselerdi daha fonksiyonel olurdu ama onca yılın ardından Kaido'ya girmeden duramazsın. Kimse duramazdı.

Nasıl neredeler buradalar işte.
koca ülkeden sadece 8 düzgün samuray çıkması, üçünün samuray bile olmaması samuraylar hakkında çok şey mi anlatıyor yoksa her zamanki gibi saçma bir kurguyla mı karşı karşıyayız.

5k samuray, gözleri önünde öldürülen efendilerini anında sattı ya. Anında. Kaido'nun ikna etmeye çalışması bile gerekmedi. Saf Kaido da bu haysiyetsizleri sadık falan sanıp ikna etmek için konuşma girişiminde bulunuyor aghdskdfg

5 saniye sürmeyen meşhur samuray sadakati adsjfkldfs

efendileri öldürüldü diye 20 yıl sefil yaşamlar sürmek pahasına da olsa unutmayıp intikam için 47 kişiyle kale basan samuraylar nerde.

Biri bu Oda'nın elinden kalemi alsın artık. Cidden sınırları aşacak kadar saçma yazmaya başladı.
Ama balık baştan kokar, Shogun'a arkadan gülen samuraylar gene aynı samuraylar. Bunların hamurları böyleymiş. Ha tabi ki Denizcilerin bile temkinli yaklaştığı "Samuray" 'dan buralara gelmek üzücü.

Ama balık baştan kokar, Shogun'a arkadan gülen samuraylar gene aynı samuraylar. Bunların hamurları böyleymiş. Ha tabi ki Denizcilerin bile temkinli yaklaştığı "Samuray" 'dan buralara gelmek üzücü.
50 bölüm sonra ne olacak biliyor musun? Bunların hepsi Momo'nun önünde eğilip sana sadığız diyecekler. Yüce Shogunumuz falan diyecekler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık