Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 985: Yeni Onigashima Projesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    250
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kanjuronun yaşama ihtimali Orochiden daha yüksek.
Vella Kikucan gibisin (nasil bir ciğerin var) hem Kanjuyu kesiyor hemide arkasından gözyaşı döküyor.

Kanjuro kınlari oyalamış
Kendinide boyalamış.. olabilir.

Ancak o kiku neden ağlıyor? Kılıcından akan kanlar kanjuronun ellam.
Konu dışı ama profil resmi bomba :D Allah Law'a sabır versin ancak bu kadar güzel anlatılır tek resimle koca seri :D

Kanjuro Wano arc'ının en büyük kurbanıdır. Yaşadığı ve geldiği hale bakarsak, cidden arkasından yaş dökmemek elden değil. Ciğer bırakmaz kanka...
Savaşlarda ölenler bir kere ölür geride kalanlar hergün...
Ancak herkes tercihlerinden sorumludur.
Çok acı çekmen, acı çektirmenin bahanesi olamaz. Kötü arkadaş (orochi) kurbanı olmuş.

Kanjuro Wano arc'ının en büyük kurbanıdır. Yaşadığı ve geldiği hale bakarsak, cidden arkasından yaş dökmemek elden değil. Ciğer bırakmaz kanka...
Dostunu söyle sana kim olduğunu söyleyeyim
Oroçi gibi kendini zeki sanan üç kağıtçı biriyle arkadaşlık yapıyorsa başına gelen her şey müstehak

Yamato & Luffy Atışması
(Gır gır vede dır dır amaçlıdır.)

Yamato Lufiyi kucaklar tavan arasına götürür. Böyle şeylere alışık olmayan lufi önce vurur, sonra dinler. Beş dakikan var dökül bakalım. Kimsin sen? Nedir karın ağrın?

Yamato: Bana ne bana ne benim adım Oden Kozuki.
Odeni gördüm yıllar yıllar önce ocakta pişerken...
Oden olmak istedim Kuriye giderken..
Oden olmak için iki yıl bale kursuna gittim. Siyah kuşak kurdalem bile var. Odenin bütün dans figürlerini gözüm kapalı yapabiliyorum. Kolay mı Oden olmak yıllarımı verdim bu işe.
En büyük hayalim Barcelonada oynamak.
En sevdiğim yemek Oden çorbası.
Bu yolda saçlarımı süpürge ettim. Boynuzlarımla kazıyarak Oden oldum anlıyormusun keko.
Oden erkekti bende okuyup erkek olucam. Babamla birlikte Wano Nüfus Müdürlüğüne dilekçe verdik. Artık mavi pasaportum var. Pembesini çöpe attım.
Kelepçeleri de babam aldı salı pazarından. Çin malı bozuk galiba bi türlü açamadım anlayacağın özgür değilim işte değilim.?

Benide gemine alsana müdür.

Luffy: Bacım az ötede dur hele saatlerdir vır vır dır dır lastik gibi uzattın he. Oden olmak o kadar kolay mı? Herkes Odeni severdi. Dans için sokağa çıktığında izdiham olurdu. Böyle bi yetenek bir daha dünyaya gelmez sen kimsinizki. Hadini bil değişik.
Hem gözüm seni bi yerden ısırıyor emme boynuzlar ile çıkartamadım. Kimlerdensin sen bakim.

Yamato: Targaryen hanesinden, Yedi Adanın hükümdarı, hüküm dağında boynuz döven, ejderahadan doğma, fırında dolma, Onigashima Valisi Boynuzlu Kaidonun oğluyum.

Luffy: hiii! Baban için şöyle böyle diyorlar.

Yamato: Evet hasır abi 8 yaşından beri beni trigram( bir çeşit terlik) ile dövüyor.

Luffy: Hıım! Neden çatlak olduğun anlaşıldı.

Hamamdaki gibi onun kıyafetini gördükçe "Germa" diyenler oldukça bana böyle demeyin demeye devam edecek diye düşünüyorum. Ama elbisesi modifiye edildiği için "Germa" vurgusu yapılmazsa veya Wano'da bir ün kazanıp o şekilde anılırsa Sanji'nin "Bana Germa demeyin.." ifadeleri de ortadan kalkar.
Sanji'ye Rokushiki teknikleri çok yakışırdı be.
Dressrosa'da Sabo çıkmadan önce de Mera Mera'yı yemesini istiyordum. O da çok yakışırdı.
Bu aptal kostüme kaldık resmen :artiz:
Suitin en kötü yanı hep dediğim gibi Sanji'ye ters olması. Sanji denince akla gelen hemen her şey suitle yok oluyor. Savaş tekniği, yüzünün yarısının kapanması, sigarası, takım elbisesi. Hem de sevmediği germa sebebiyle.

Ama en az onun kadar kötü bir yönü daha var. Son duruma göre yorumlarsak, Sanji 2 yıl geçirdi ama hiçbir yeni saldırı bulamadı. Hiç. Eski saldırılarını artık iyice kullanıyor, sıradanlaştılar ama yerine yenileri gelmedi.

Oda'nın hayal gücü mü tükendi? Basitinden bu sefer ateş değil de buz çıkarırdı. Daha da basiti Rokushiki dediğin gibi. Bakalım umarım da tırt suiti asıl gücü haline getirmesin.

Suitin en kötü yanı hep dediğim gibi Sanji'ye ters olması. Sanji denince akla gelen hemen her şey suitle yok oluyor. Savaş tekniği, yüzünün yarısının kapanması, sigarası, takım elbisesi. Hem de sevmediği germa sebebiyle.

Ama en az onun kadar kötü bir yönü daha var. Son duruma göre yorumlarsak, Sanji 2 yıl geçirdi ama hiçbir yeni saldırı bulamadı. Hiç. Eski saldırılarını artık iyice kullanıyor, sıradanlaştılar ama yerine yenileri gelmedi.

Oda'nın hayal gücü mü tükendi? Basitinden bu sefer ateş değil de buz çıkarırdı. Daha da basiti Rokushiki dediğin gibi. Bakalım umarım da tırt suiti asıl gücü haline getirmesin.
Özellikle ilk kısım çok iyi bir yaklaşım olmuş. :sapkali: Kesinlikle katılıyorum. Hem Sanji denince akla gelenler yok oluyor hem de suiti gören direkt Germa'yla eşleştiriyor Sanji'yi.

Rokushiki gibi bir skill set aslında tam ihtiyaç duyulan şeydi. Kullanışlı, çok yönlü, kendi teknikleriyle uyumlu... Judge çocukken bu tekniklerin eğitiminin temelini atmış olabilirdi mesela. Time skip öncesi Sanji çok daha ilgi çekici bir karakterdi ve Oda istese dövüş tarzını çok güzel çeşitlendirip Sanji'yi o şekilde güçlendirebilirdi. Bu kadar sevdiğim bir karakterden nasıl da soğumuşum yahu :D Ulan Oda

Suitin sanjiyi basitleştirdiğini düşünüyorum,çocuk kostümü gibi bu yönden sanki Oda kolaya kaçmış
Dediğin gibi sigarası olsun yüzünün kapanması olsun ayrıca Saç modeli olsun sanjilikten çıkmış bir sanji var şuan
Kişiliğine,ben germa malı kullanmam deyip suit kullanıp kendisiyle çelişmesine hiç girmiyorum zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık