Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 985: Yeni Onigashima Projesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    250
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orochi dediğimiz şahış; Oden ve CP-0 a Kaido'nun arkasında olduğunu söyleyerek güç gösterisi yapıyor. CP-0 Wano'ya geldiğinde silah alımı için Vegapunk istediğini söylediğinde bile arkasında Kaido'yu yine öne koyuyordu.

Orochi'nin Wano'yu ele geçirmesine rağmen Odenin gölgesinde kalan birisiydi. Oden gibi olmak isteyen birisinin onun gibiymiş gösterilmesinden sonra yaşama ihtimalini ben görmüyorum.
ölümü çok ani oldu abi intikam olmalıydı kaido bir anda öldürdü ne bileyim... ben tatmin olmadım. ama seriye biraz aksiyon gerekiyordu oldu.

Silinmiş Üye

Mis gibi meyveyi neden bepo yiyor ya. Zoro, Sanji falan biri yesin.
Zaten bu yüzden Bepo tipsizinin yemesini istiyorum. Zoro yerse bütün kafalarını kılıç doldurmaya çalışacaktır. Eğer Sanji sapığı yerse her kafasıyla başka bir kadına yanlayacaktır. Bunu izlemek istemiyorum...

Zaten bu yüzden Bepo tipsizinin yemesini istiyorum. Zoro yerse bütün kafalarını kılıç doldurmaya çalışacaktır. Eğer Sanji sapığı yerse her kafasıyla başka bir kadına yanlayacaktır. Bunu izlemek istemiyorum...
bu saatten sonra zaten ne zoro ne de sanji meyve yemez. Bepo bu haliyle şirin o meyve bozar onu. Usopp yesin

Kimsede dememiş bu orochi 8 başli yilan midir nedir bunun başi kesildikçe yeniden çikar. Yani ortalik tam 56 olacak orochide adamlariyla kaidoya saldiracak. Ve hiç ölmeyecek dragon baldaki pilaf gibi rezil bir komedi unsuru olacak belkide
Yılanın başını kesmiş , çok başlı olması önemli değil.
Kınların kesmesinden daha etkili oldu.

Üye silindi 1004

Mihawk, Wano’nun önünden bile geçmemiş. Shanks, Buggy, Ray ve Roger bile önüne kadar gelmiş. Ace, Wano’nun yerlisi gibi. Ace > Mihawk diyebiliriz bence. Kılıcın başkentinin önünden bile geçmemiş kılıç ustası...

Kimsede dememiş bu orochi 8 başli yilan midir nedir bunun başi kesildikçe yeniden çikar. Yani ortalik tam 56 olacak orochide adamlariyla kaidoya saldiracak. Ve hiç ölmeyecek dragon baldaki pilaf gibi rezil bir komedi unsuru olacak belkide
İnsan bedeninde bir başı var. Dönüşmeden öldü, bu söylediğin bana pek olacaknış gibi gelmiyor. Orochimaru gibi bir özellik sağlamıyordur yani meyve bence

Spoiler yorumlarında ve muhtemelen burda da birçok kez demişlerdi onu, yinede sen bilirsin :s

Oroçi’nin böyle ölmesi beklenmedikti kabul ama ben isterdim ki, Bu malı Wano kurtulduktan sonra kutlamalar esnasında canlı canlı kaynatsınlar. Oroçi acı içinde inlerken onun sesini Wanoda ki kahkahalar bastırsa. Gerçi bu ezik kaynar suya girdiği gibi yanıp kül olurdu o ayrı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık