Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 984 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu ne saçma sapan bir hikaye örgüsüdür. Her bölüm kendinden soğutuyor. Aga oğlunun olması zaten büyük bir olay neden cinsiyetiyle alakalı değişiklik yapıp, erkek olmasını istedim kız çıktı ama erkek gibi davranmalıyım havalarına giriyor ki...
Bence artık Arc içinde ekleme yapıyor mesela bu arc başladığında böyle bir karakterin var olduğunu falan hiç düşünmüyorum :oleyo2:

Luffy'nin 5 saniye demesine takılanlar olmuş. Ne bekliyorsunuz arkadaşlar gear 4 olmadan yere çarpıp kan aldığı kişiler gear 4'e mi dirensin?

Olay için tek mantıklı açıklama hem Kaido'nun hem Yamato'nun özellikle cinsiyeti örtbas etmek için hareket ettiği. Kaido eğer bir veliaht istediyse fakat çocuk kız doğduysa bunun bilinmemesi için erkek ismi verip herkese erkek olarak lanse etmiş olabilir. Kadın olup da erkek gibi giyinip kendini erkek gibi tanıtma olayları tarihte olmayan şeyler değil.

Olay için tek mantıklı açıklama hem Kaido'nun hem Yamato'nun özellikle cinsiyeti örtbas etmek için hareket ettiği. Kaido eğer bir veliaht istediyse fakat çocuk kız doğduysa bunun bilinmemesi için erkek ismi verip herkese erkek olarak lanse etmiş olabilir. Kadın olup da erkek gibi giyinip kendini erkek gibi tanıtma olayları tarihte olmayan şeyler değil.
Kaido o kadar ilgisiz birisi ki erkek bile sanıyor olabilir.

Aga oğlunun olması zaten büyük bir olay neden cinsiyetiyle alakalı değişiklik yapıp, erkek olmasını istedim kız çıktı ama erkek gibi davranmalıyım havalarına giriyor ki...
Kaido'nun geçmişini hâlâ daha görmedik, Linlin gibi bir travmaya bağlama ihtimali hâlâ mevcut. Arc daha bitmemişken Arc içerisindeki ufak tefek olaylarla direkt Arc'ın çöpe atılması saçma, Arc devam ettiği sürece bu açıkları kapatacak sahneler koyma şansı her zaman olacak.

Kaido'nun geçmişini hâlâ daha görmedik, Linlin gibi bir travmaya bağlama ihtimali hâlâ mevcut. Arc daha bitmemişken Arc içerisindeki ufak tefek olaylarla direkt Arc'ın çöpe atılması saçma, Arc devam ettiği sürece bu açıkları kapatacak sahneler koyma şansı her zaman olacak.
Oden konusunda sıçtı altını dolduramadı. İnsanlar zarar gelmesin diye 5 yıl dans edip kendini küçük düşürdü lakin saldırsaydı alabilecek konumdaydı. Gidip Orochi gibi bir kansıza güvendi. Hani bu tarz anlamsız ve altı boş hikayelerden sonra böyle bi aptallığı daha kaldıracak tahammülüm yok benim.
Bence artık Arc içinde ekleme yapıyor mesela bu arc başladığında böyle bir karakterin var olduğunu falan hiç düşünmüyorum :oleyo2:
Öyle zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık