Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 984 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında, Yamato'nun bu gerçeği Luffy'ye söyleyeceğinin de garantisi yok. Spoilere göre maskesi düşmüş, kendisi açmamış yani.
Bence biraz fazla takınıldı bu duruma. Altında birçok sebep olabilir. Yamato, Luffy'ye yalan söylemiş de olabilir. Çok ihtimal var yani. Saçma demeden önce sebebini öğrenmek lazım.
Yok üstadım konu oturmadan saçma demem zaten, sadece şu anda mantıklı bulmadım. Bakalım nasıl mantık çerçevesine oturtulacak böyle bir durum varsa, bir meyve yedirip çift cinsiyetli bile yapabilir Oda :D

Kaido neslini devam ettirmek adına çocuk yapar ama kız doğar. Karısı ise erkek diye yuttutur, ismini bile Yamato kor ve bundan Kaido'nun haberi yoktur. Böyle bir şey söz konusu olabilir mi acaba?

Yamato'nun kız çıkmasına eleştirilerini yazanları eleştirmek de ne bilim. Ben Junior Kaido görmek istiyordum oysa şimdi yine! prenses saçmalıklarına gidecek gibi görünüyor. O yüzden beğenmedim.
Prenses olmadan olur mu. Prenses serinin ana teması illa bir prenses zırıl zırıl ağlayıp Luffy den yardım isteyecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık