Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

984: Luffy Kontrolden Çıkar mı? - Kaido'nun Ziyafetine Sızmak!

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 6 16.7%
  • Orta

Kullanılan: 6 16.7%
  • Kötü

Kullanılan: 24 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    36
Bölüme bak. Şirket sahibi çıksa ve Toei Animasyon çalışanlarında metal yorgunluğu var deyip alayını görevden alsa keşke.

Manga çok fazla araya giriyor animenin de ara verme gibi bir şansı yok dolayısıyla çok yaklaştı mangaya. Böyle doldurma bölümlerin sorumlusu Toei Animation değil daha çok Eichiro Oda'dır daha da görürüz bunlardan.

Yav arkadaş bıkmadılar şu biz biz kötüyüz kötüyüz hehe olayından. Bin bölüm olacak hala aynı şeyler. Anladık kötüsünüz Luffy'den dayak yiceniz.?

Manga çok fazla araya giriyor animenin de ara verme gibi bir şansı yok dolayısıyla çok yaklaştı mangaya. Böyle doldurma bölümlerin sorumlusu Toei Animation değil daha çok Eichiro Oda'dır daha da görürüz bunlardan.
One Piece animesi neden filler arc yapmaz anlamam. Halbuki serinin yapısı filler'a çok uygun. Ada aralarına koy başka ada takıl 50 100 bölüm. Ortaya çok güzel şeyler bile çıkabilir konu kısıtlaması yok çünkü. Ama sırf bu özelliği yüzünden anime izlenmez bir hale geldi. Ben One Piece tavsiye ederken insanları direkt mangaya yönlendiriyorum. 950 bölümü baştan aşağı kim izleyebilir ki? Zaman israfı.

One Piece animesi neden filler arc yapmaz anlamam. Halbuki serinin yapısı filler'a çok uygun. Ada aralarına koy başka ada takıl 50 100 bölüm. Ortaya çok güzel şeyler bile çıkabilir konu kısıtlaması yok çünkü. Ama sırf bu özelliği yüzünden anime izlenmez bir hale geldi. Ben One Piece tavsiye ederken insanları direkt mangaya yönlendiriyorum. 950 bölümü baştan aşağı kim izleyebilir ki? Zaman israfı.
Sırf kapak hikayelerinden çok güzel bölümler çıkar, senaryoya da dahil üstelik.

Cidden bazen serinin bir nefes alması gerekiyormuş gibi geliyor, en kötü arada denizde geçen bölümleri görelin. Zaman atlaması önce böyle bölümler vardı ve cidden eğlenceliydi artık gemide geçen o kadar az bölüm var ki Sunny eski verdiği hissi bile vermiyor görünce. Geçen kardeşimle izliyorduk Onigashimaya giderken neden uçmuyorlar dedi. Bir anlığına bizim geminin uçabildiğini unuttum o kadar uzun zamandır görmüyoruz ki

Sırf kapak hikayelerinden çok güzel bölümler çıkar, senaryoya da dahil üstelik.
Bu meseleyi en başta izlenme kaygısıyla yapmamış olabilirler. Kim takar Hatchan'ı? O zamanlar ne bilsinler bu karakterlerin seriye bağlanacaklarını? Ama Enel'i yapabilirlerdi.

Cidden bazen serinin bir nefes alması gerekiyormuş gibi geliyor, en kötü arada denizde geçen bölümleri görelin. Zaman atlaması önce böyle bölümler vardı ve cidden eğlenceliydi artık gemide geçen o kadar az bölüm var ki Sunny eski verdiği hissi bile vermiyor görünce. Geçen kardeşimle izliyorduk Onigashimaya giderken neden uçmuyorlar dedi. Bir anlığına bizim geminin uçabildiğini unuttum o kadar uzun zamandır görmüyoruz ki
Oraya ordu halinde gitmeleri gerek. Yoksa Kaido'ya karşı 10'a 10.000 falan kalırlar ki balıkadamlara benzemez bu. Ama WCI'dan kaçarken uçma özelliğini kullandılar. Aslında zaman atlaması sonrasında deniz savaşı gördük iki tane. Bu bir artı. Ama zaman atlaması sonrasında eskisi kadar tayfa içi diyalog görmedik. Jimbei geldi mesela ama seri sonuna gelmişken bizimkilerle diğer üyeler kadar fazla anısı olmayacak. Bence Oda Wano sonu direkt ana senaryoya girişmek yerine 10 bölümlük 3 4 kısa arc yapsa fillerımsı epey hoş olur. Yeni üyeler falan tanış olur hem. Oda yapmasa da animeciler yapmalılar bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık