Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 984: Kutsal Kitabım

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 62.9%
  • Orta

Kullanılan: 63 23.6%
  • Kötü

Kullanılan: 36 13.5%

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bende başta öyle okudum ama başka bir yorumda öyle yazmadığını gördüm.

''Denizde garip bir gölge gördüm.Kontrol edeceğim'' diyor.

Zaten garip bir şey var. 981'ın sonunda nekolar şelalenin aşağısından gelirken, marco yukarıdan geliyordu. Yanı bu adam bir yerlere gitmiş olmalı. Bence yardım falan çağırmaya gitti. Gölgeyi'de onların gölgesi olabilir diye kontrol edecek.

Ya bu Pound ölmedi mi niye Oda'nın şu alışkanlıkları bitmiyor Oven bunun kellesini aldı ya.Bırak ölü kalsın gayet dramatikti.

Bu arada şimdi fark ettim de Jack harbi baya uzun boyluymuş.King ise soğan cücüğü kalmış.
Kaidonun yüzü soğan cücüğü gibi kalmış,
Jack gerçek bir mamut,
King poz veren havalı ergen kız,
Kaido sörf yapmaya giden kaslı sporcu abimiz,
Queen hacı yatmaz gibi,
Kaido Orochiye bi tekme koysa; Çekil len korkak sünepe.:oleyo2:

Şaka bi yana çok havalı olmuş dinolar...

Yav niye lan niye.

Zaten seride ilginç karakter sayısı az.

İkide bir eciş bücüş tip çiziyor sun. Elinde Kaidonun oğlu gibi büyük bir koz var değerlendirsene ulan. Gittin karakteri Ace fanı, Oden hayranı alımlı bir kız çizdin. Hem Kaido'yu Odenin gölgesinde ezdin hem de olayları klişe hale getirdin.....

Ryokugyu'dan korkmaya başladım. Lanet olsun..

Arkadaşlar aklıma takıldı kar yağması ne anlama geliyor?

Bulutların dolunayı engellemesi mi yoksa farklı bir anlamı mı var?Bi an Monet veya Aokiji'yi düşündüm.Ya da Ryokugyu'nun meyvesi?

Eğer Marco'nun gördüğü gölgeyi de hesaba katarsak,büyük şeyler oluyor bence.İçimden bir ses imkansız olsa da Aokiji geliyor diyor...Tabi Marco'nun gördüğü gölgeye gidip kim olduğuna bakması umarım uzun sürmez yoksa Oda'nın gizem kafasını biliyorsunuz.Şimdi orada gölge var der 2 ay sonra açıklar.
Ben önceden söylemiştim. One Piece Pirate Warior 4'de Kaido'nun kar yağdırma, Yıldırım Atma gücü de var. Ya Oyunu yapanların kaynağı sağlam ya da O Ejderhanın mitolojisinden yararlanılmış.

Son düzenleme:
Bu bölümü ve Yamato'yu çok sevdim. Günlüğü Kaido'nun adamları yerine o nasıl bulmuş, orası biraz meçhul. Ancak kendisi gerçekten çok tatlı bir hanım ve "Efsane saat" diye adlandırılmış o bir saatten bu denli etkilenmesi de bana mantıklı geliyor. Zira orada Oden-sama'nın şovu vardı.

Marco neden bahsetti acaba, sudaki kadartı derken?

Bi de yavaş yavaş da olsa artık işler sarpa sarmaya başlıyor. Az kaldı az... Vs leri göreceğiz. Ehehehe

Ben önceden söylemiştim. One Piece Pirate Warior 4'de Kaido'nun kar gücüde var. Ya Oyunu yapanların kaynağı sağlam ya da O Ejderhanın mitolojisinden yararlanılmış.
Kaido ile karın ne bağı var ki? Acaba gökyüzüne ateş gönderip bi alçak hava basıncını mı oluşturdu diycem oz aman yağmur yağardı sıcaktan.Lakin kar yağıyor.Ejder formuna dönüşünce hava da değişiyor gerçi.Belki Yeni Onigashimayla alakalıdır ama pek zannetmiyorum Kaido ile alakalı olduğunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık