Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 984: Kutsal Kitabım

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 62.9%
  • Orta

Kullanılan: 63 23.6%
  • Kötü

Kullanılan: 36 13.5%

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gölgeyle ilgili en mantıklısı Peros çıkması. Onun dışında Karasakal ve Devrimciler olamaz. Denizcilerden de muhtemelen kimse gelmez, Akainu Kizaru'yu yollamamıştı. Shichibukai kadrosunun da kendi dertleri var. Aklıma sadece Gaban, Cp0 geliyor. En iyisi Gaban gelsin de rahatlayalım :D

Armut her zaman dibine düşmüyormuş demek ki.
Yamato tayfaya gelse çok güzel olmaz mı ya? Hem güçlü hem de kadın. Üstüne bir de Oden hayranı.
Tayfa inşaat mühendisliği sınıfı gibi oldu. 1-2 kadın daha gelsin.
Yamato tayfaya gelirse luffy-jimbei-yamato-zoro olur ama sıralama.Bunu kaldıramazsınız marco alsın yürüsün işte :D

Bende başta öyle okudum ama başka bir yorumda öyle yazmadığını gördüm.

''Denizde garip bir gölge gördüm.Kontrol edeceğim'' diyor.

Bu ada tanıtıldığında kar fırtınası vardı zati.Kaido nun adamını denize uçurduğu bölüme bak.Marco nun da bahsettiği şeker adam olabilir BM nin oğlu var ya gereksiz karakter.

Yamato tayfaya gelirse luffy-jimbei-yamato-zoro olur ama sıralama.Bunu kaldıramazsınız marco alsın yürüsün işte :D
Arc Sonu Zoro yine 2 numaraya oturur da Sanji'nin koltuk sallanıyor gibi :D . Luffy-Zoro-Sanji üçlüsünün bozulmasını hiç istemiyorum. Zaten Jimbei geldi ortalık karıştı, Yamato bizim tayfaya ağır gelir gibi. Beklenildiği kadar güçlü çıkmazsa ayrı mesele.

Arc Sonu Zoro yine 2 numaraya oturur da Sanji'nin koltuk sallanıyor gibi :D . Luffy-Zoro-Sanji üçlüsünün bozulmasını hiç istemiyorum. Zaten Jimbei geldi ortalık karıştı, Yamato bizim tayfaya ağır gelir gibi. Beklenildiği kadar güçlü çıkmazsa ayrı mesele.
Çıkar yonkou kanı taşıyor.Babası OP için anomali karakter evladı da az çok almıştır bişiler.Şuan jimbei 2 numara zaten mangaka çizdi.Sanji nin yeri kalmadı o kadın peşinde koşsun anca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık