Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983: Yıldırım

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    235
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Omuzlarından tutup yatırana kadar kafasını dişleyip koparsaydı bu nedir ya :oleyo2:

Şu salara selere bir ara ver :bilmem:
Kendini giren orağı karşıdaki çekip çıkarmasın diye onu sıkıstırıp sonrasında kendi ağzına alıp üç kılıçlı teknik yapabilmek amacıyla kendine eziyet eden Zoro için yav 2 kılıçlı bir teknikle de tek atardı diyenler için bence Luffy'nin kendine eziyet etmeden çok daha kolay bir şekilde G4 ile o durumdan kurtulabilecek olmasına böyle tepkiler yakışmıyor.:(

Aynen reis.G2 Luffy'yi takip edemeyen Ulti vasıfsızını yenmek için g4 açıyor Luffy :D Yakalandığı için açmıyor zaten.
Nerde zorundayım diyor?:D
Takılıyorum ya. :D Yorumlara baktım sadece o kadar spoiler görünce tekrar mangayı okumadım daha türkçesi çıkınca bakarız artık.

Kurtulmak için mi g4 açayım demiş yani.O da saçma bence.Zoro şu iri kadın onu tutunca fiziksel olarak karşı koyuyordu iki yıl öncesinde bile.Luffy'nin iki binanın arasından kuvvetle çıkması gibi kurtulması lazım o durumdan.Oda ne yapıyor anlamıyorum.

Takılıyorum ya. :D Yorumlara baktım sadece o kadar spoiler görünce tekrar mangayı okumadım daha türkçesi çıkınca bakarız artık.

Kurtulmak için mi g4 açayım demiş yani.O da saçma bence.Zoro şu iri kadın onu tutunca fiziksel olarak karşı koyuyordu iki yıl öncesinde bile.Luffy'nin iki binanın arasından kuvvetle çıkması gibi kurtulması lazım o durumdan.Oda ne yapıyor anlamıyorum.
Kollarını kıstırıyor Ulti.Luffy de başka seçeneğim yok falan deyip g4 açmayı düşünüyor.Antik zoanların fiziksel gücü fenaymış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık