Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Carrota bir tek ben alışamadım sanırım ya
Şuan Law hariç tayfayla en çok vakit geçiren karakter o. Jinbei’den sonra biri katılacaksa Carrot olur bence.

Çok seviyorum ama katılmasın ile ''La tayfaya gelse ne muhabbetler döner ha'' arasında kaldım.Karakterin tüm tayfayla muhabbeti samimi bir evreye girmedi.Artık o evreye girmesi lazım Carrot'un.
Güzel muhabbetler kesin döner. Zaten Chopper ve Luffy ile güzel sahneleri var. Diğerleriyle de kaynaşır. İlla güçlü biri gelmesi lazım diyenleri de anlamıyorum Usopp, Nami, Chopper bu isimler tayfaya geldiğinde çok mu güçlüydüler sanki. Ayrıca Sulong formu yeterince güçlü bence Carrot’un.

İşe bak ki 20'sinde yapamıyordu.:D WB'nin felan bir dünya güçlü adamın olduğu yerde Ace'i pezoların elinden Luffy reyiz aldı.:D
Tabi canım o ortamdakilerin hepsi lisanslı pezoydu biraz önce attığım videoda görülenler gibi :hhh:

Artı Ace'nin kaldığı ortamda Luffy kalsa thandi kıvamında gelirdi bırak haki salmayı falan :gamyon:

Tabi canım o ortamdakilerin hepsi lisanslı pezoydu biraz önce attığım videoda görülenler gibi :hhh:

Artı Ace'nin kaldığı ortamda Luffy kalsa thandi kıvamında gelirdi bırak haki salmayı falan :gamyon:
Ace'in kaldığı ortam mı? :D Bu çocuk kesin ölecek olduğu düşünüldüğü yerde iken 12 saatte dünyanın acılarını yaşayarak zehirden kurtuluyor.:D Ace gibi Teach'in bir şamarına boynu kopacak adamları abartmayak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık