Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Niye ayıp olsun yahu? Kaido yakışıklı ve güçlü bir adam. Toki ömrüne bir 2. Bahar eklemiş olamaz mı? Hem Ejderha bunu gezdirmiştir sırtında diyar diyar gönlünü kazanmıştır.
Kadın zirveyi görmüş o saatten sonra kendinden şüpheye düş Toki'den düşme.Ancak tecavüz etmiş olabilir o tipsiz.Toki siyasal islamcı antik çağ prensesi kadın ne işi olur elin ayyaşıyla
Bide Kaido'ya yakışıklı yazmışsın fenalık geçirdim he

Üye silindi 1004

Oden=Kaneki mi oldu :oleyo2::oleyo2::oleyo2:
Net favori karakterim olur o zaman Yamato çıldırırım. Kaneki gibi işkenceden travmadan beyaz saç. Zaten kibar kibar çocuksu konuşuyormuş Kaneki gibi yine. Üstüne maske... Tek fark Kaneki'nin annecik problemi vardı. Bunun da babacık problemi var.

Bir kucak daha yazalım oraya

Onu bunu geç.. Marco tarafından da kucaklanır mı? Adam o kadar not yazmış gecikeceğim ben gelene kadar kucaklatma diye...

Bizim tayfanın kucağı neyse de, elin oğlu gelip Usopp'dan Franky'den önce kucaklayınca olmuyor be. Fanları Luffy'yi bu yüzden seviyor heralde, hallerinden memnun gibiler :D
Tayfa defalarca kucaklattı artık tayfa rahatsız. Wano'ya girdiği gibi Zoro'nun kucağına çıkmıştı. Acaba Kid'e sıra gelir mi?

Yamato'nun elindeki zincirleri görünce ben de çocuk Toki'den mi acaba diye düşündüm :D. Tam Türk draması olurdu beee.

Oden'in ölümünü izlemiş Oden fanboyu çıkma ihtimali çok daha yüksek tabi. Kıyafetleri bile özenmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık