Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani diyorum ki ne olurdu şu balık adam adasından sonra farklı maceraların olduğu bir üç arc geçseydi de bizim elemanlar güçlenseydi. Sonra punk hazard dressrosa Zou big mom ile işi bitirip güçlü bir şekilde buraya gelinseydi. Hani dressrosaya harcanan zamanı falan düşününce hiç de kayıp gibi olmazdı o arclara harcanan zaman. Şimdi gırın gırın müttefik aranıyor her yerden.

Sizce luffylerin bir eğitimden geçmesi gerekmiyor mu?

Luffy önceki öğrendiği teknikleri ancak 2 yıl eğitim sonunda düzgün bir şekilde kullanabilmişti. Şimdi ileri gözlem hakisini, daha iyi silahlanmayı, gear 4u, wanoda hapishanede öğrendiği tekniği düzgün kullanabilmesi için, uyanışı kullanabilmesi için ve yonko sağ kolunu zar zor yenecek seviyeden yonkolar ile mücadele edebilecek seviyeye gelebilmesi için sizce de eğitim alması gerekmiyor mu?

Sizce bu olursa nasıl olur? Bence şöyle olabilir; karpuz meyvesi :) yiyen bir adam çıkıp da karpuzunun içinde 5 yıl dışarıda 5dk gibi bir şey şeklinde anca olabilir gibi.
Sizce Wanoda olabilir mi böyle bir şey? Yoksa wanodan sonra mı olur veya hiç olmaz mı?

Silinmiş Üye

Sizce luffylerin bir eğitimden geçmesi gerekmiyor mu?

Luffy önceki öğrendiği teknikleri ancak 2 yıl eğitim sonunda düzgün bir şekilde kullanabilmişti. Şimdi ileri gözlem hakisini, daha iyi silahlanmayı, gear 4u, wanoda hapishanede öğrendiği tekniği düzgün kullanabilmesi için, uyanışı kullanabilmesi için ve yonko sağ kolunu zar zor yenecek seviyeden yonkolar ile mücadele edebilecek seviyeye gelebilmesi için sizce de eğitim alması gerekmiyor mu?

Sizce bu olursa nasıl olur? Bence şöyle olabilir; karpuz meyvesi :) yiyen bir adam çıkıp da karpuzunun içinde 5 yıl dışarıda 5dk gibi bir şey şeklinde anca olabilir gibi.
Sizce Wanoda olabilir mi böyle bir şey? Yoksa wanodan sonra mı olur veya hiç olmaz mı?
Karasakal bu kadar hızlı ilerlemeseydi tekrar bir zaman atlaması beklerdim.Bir daha zaman atlaması olursa Karasakal KK olur herhalde :ehe:

Yonkouların evlatlarına bak. Birinde yonkou aurası olur, öbürü güç bakımından benzer, digeri geleceği görür... bir de roger'ınkine bak...

Üye silindi 1004

Her Luffy fanı kılıç ustası olmasa da her kılıç ustası Luffy fanıdır (istisna varsa belki o da görünmez aralarında :) ).
Kılıç koklamaktan sıkılanlar problemi lastik koklamayla çözmüş.

Kaplan meyvesi yemiş şekilli bi abi çıksın lütfen :( Yeter wano dan samurayların harman olduğu yerdir diye beklerken maymun olduğu yer çıktı yeter gari :/
Kaplan meyvesi harika olur aslında.

Bıktım valla ya dinozor ya da gay samuray herkes memlekette. Wano dediğimiz yer sürüngenlerle gay kılıç ustalarının harman olduğu yer çıktı diye üzülüyorum. Ryuma'dan dolayı az çok biliyorduk böyle olduklarını ama pembe saçlı ve memeleri çıplak (keşkül gibi memeleri) samuray mı olur? Sıcak kanlı hayvan şart.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık