Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin, Yamato'yu Kaido zannetmesi acaba Yamato'nun aurasının gücünden dolayı mı yoksa benzerliğinden dolayı mı? Eğer gücünden dolayıysa sıkıntı çünkü. Hiçbir komutanın böyle bir etki yapacağını sanmıyorum. Garip.
Wb ve Wevil vol.2. Bencr o kadar değildir ve mangakanın klasik abartısıdır.

Öyle olan adam Luffy'yi ne yapsın öyle olan adamı Sasaki nasıl getirsin gelmek istemiyorsa?

Konumu Ace rolünde. Ace'in en güçlü koz ve aynı zamanda en düşük,1, oluşuyla en zayıf koz temsil etmesi misali muhtemelen King'in de üstünde bir güce sahip fakat duygusal ve karakter faktörlerinden en zayıf halkayı oluşturuyor tayfa için.
Luffy-law-kid üçlüsüne bu da eklenirse kaidou iner artık herhalde.

Daha önce dediğim gibi Kaido'nun BM ile tanıştırmak istemesinden dolayı Yamato'nun güçlü olduğu belliydi. Çünkü güce önem veriyor ve Momo'yu beğenmiyor.

Ancak güçlü de olsa Momo yaşlarında olabilirdi. Bundan dolayı, Momo kendini toparlar Zoro'dan az da olsa eğitim aldı kılıcını kullanır Yamato'nun rakibi de olabilir diyorduk. Muhtemelen yetişkin biri ve Luffy öyle dediyse King'den de güçlüdür çıkabilir. Tabi bölüm çıkınca anların. Luffy'nin tam olarak ne dediği önemli.

Luffy'de o gözlem varken zayıf birini güçlü sanacağını sanmıyorum. Kaido yüksek ihtimalle evladına tutsak muamelesi çekiyordur aşırı koruyucu ebeveyinler gibi, Garp'ın elinde büyüyen Luffy'nin 20 sene öyle büyümüş hali gibi çıkabilir :D:D
Gücünden yana endişem yok.Tipini tavrıni merak ediyorum ben:flaugh:

Yamato uzun zamandır beni merak ettiren tek şey olabilir seride. Luffy'ye bunu hissetirmesi çok sağlam olduğunun kanıtı. Merakla bekliyorum.

Ace yine kaybetti.

Şimdi kafamda deli sorular;

Bu Yamayı kaçmak için Luffy'i beklemesin sebebi Luffy'nin hapishanedeki kaçma girişmindeki başarısından dolayı mı yoksa Luffynin genel anlamda sergilediği duruş ve görüşü nedeniyle mi. Odenin beyaz sakal ile denize açılmayı istemesi ile sonradan Rogerdan etkilenip Rogers geçmesi gibi iki ayrı sebep var yani ortada. Hangisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık