Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anlık Ko falan yok nerede yatarken yada kucakta görüyorsun xD Seninki BB'nin çeyreği etmeyecen Apo'ya anlık Ko oldu diye herkes Ko olacak mı sanıyorsun :hhh:

Seninki kucaktan inmiyor kucaktan ne anlatıyorsun nee hahahahaha :oleyo2:
Ace'in bir şamar ile boynu kırılıyordu az kalsın. Ağzında bomba patlasa ölür Ace.:D

Bu kadar yardım ile bu kadar şans ile Luffy'nin KK olması bana adil gelmiyor malesef. Luffy'i severim hatta normalde Denizciler'in hayranıyımdır ve hicbir korsanı sevmem seride (Sadece Luffy'i severim) ama hem Luffy hemde Kid aynı anda son adaya varsalar ve yine Luffy böyle balla şansla içerden yardımla KK olsa kabullenemem yani. Kid ve tayfası daha fazla hakkeder bu unvanı. Millet Kizaru "Ben gideyim mi Sakazuki" dediğinde Kizaru'yu yerin dibine sokuyordu. 2 Yonkou Balon eder falan diye. Kizaru gelsin yanında da 10 tane Koramiral getirinsin en önemlisi de Luffy'e verilen şansın %25'i verilsin 2 Yonkou'yu da düşürür.

Luffy kadınlardan ne anlar. Hancock gibi bir hatunun adını iki günde anca öğrenebildi. Evlenseler yemek hazır mı hanım, yemekte ne var. Günde on öğün yemek yer anca:flaugh:kadınına bulaşık makinesi muamelesi yapar:oleyo2:

Zoroya harem kursan birine dönüp bakmaz kılıç koklamaktan boyut atlamış, farklı bir evrende yaşiyor.:ehe:

Sanji salon erkeğidir oda işin cılkını çıkırayor.Biraz ciddi olsa kapısında sıra olurlar.

Anlık Ko falan yok nerede yatarken yada kucakta görüyorsun xD Seninki BB'nin çeyreği etmeyecen Apo'ya anlık Ko oldu diye herkes Ko olacak mı sanıyorsun :hhh:

Seninki kucaktan inmiyor kucaktan ne anlatıyorsun nee hahahahaha :oleyo2:
Ne anlık Ko'su canım gazozuna ilaç atmışlar sonra da tüm BB tayfası kucağında gezdirdi adamı :D:DDD:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık