Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 982 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WB'nin Wano'dan haberi yokmuş xD Onun derdine düştük :bilmem:
Bununla ilgili Marco'nun güzel lafı vardı.Bizden birine birşey yaparsanız bu okyanusta kanını yerde komayız gibisinden.Sorun şu ki Oden artık o tayfadan değil.1 yıl sonra döneceğim diyorsun dönmek için en ufak çaba sarfetmeyip 5 yıl wanolarda dans ediyorsun.Adamsa Roger tayfayı dağıttığında döner Wb tayfasını bulurdu.Wano kaçmıyormuş kafasındaydı zaten en başta gitmedi gidince de 5 yıl oyalandı.Bulacaktı kaptanını.Oden artık o tayfanın bir üyesi olmaktan çıkmıştır.

Bununla ilgili Marco'nun güzel lafı vardı.Bizden birine birşey yaparsanız bu okyanusta kanını yerde komayız gibisinden.Sorun şu ki Oden artık o tayfadan değil.1 yıl sonra döneceğim diyorsun dönmek için en ufak çaba sarfetmeyip 5 yıl wanolarda dans ediyorsun.Adamsa Roger tayfayı dağıttığında döner Wb tayfasını bulurdu.Wano kaçmıyormuş kafasındaydı zaten en başta gitmedi gidince de 5 yıl oyalandı.Bulacaktı kaptanını.Oden artık o tayfanın bir üyesi olmaktan çıkmıştır.
Biz duymadığımız sürece.:D

Wano'nun neden kapalı olduğuna dair ufak göndermeler yapan Whitebeard oranın öneminin farkında. Oraya hükumet dahi dalmamış etmemiş, sonrasında rakibi Kaidou'nun nereye çöreklendiğini bilmeyecek kadar dünyadan bi haber olduğunu da zannetmiyorum. Oğlum dediği kişi için Denizcilere dalan adamın kardeşim dediği kişinin 20 yıldır yaşayıp yaşamadığını ''aklına getirmemesi'' pek mantıklı değil. Mangaka sıçtı okay ee ? En ufak şeyde Luffy, Sanji gömen insanların WB'nin bu durumuna manga batırdı diyerek sıyrılmaya çalışması pek inandırıcı gelmiyor. :D İstenilen şey her iki tarafa da aynı yaklaşımın getirilmesi. Zora gelince mangaka sıçtı diyorsanız aynı şeyi Luffy, Sanji için dendiğinde adamın karakteri bu deyip Oda'ya laf kondurmuyorlardı. Burada da aynı hesap adamın karakteri bu.
Biliyor musun o zamanlar da biz sıçtı batırdı diyorduk.

Bakabilirsin Dof vs Luffy, Kıraker vs Luffy, Kata vs Luffy, Luffy yemek yimicim, Luffy ölsen de evlenme :oleyo2: Uzun zamandır Oda'ya laf konduruyorduk sadece kutsalınızla alakalı gördüğünüzden adamı dahi yaptınız başımıza şimdi de Amerika'yı tekrar tekrar keşfediyorsunuz :hhh:

Silinmiş Üye

Üzülerek katılmıyorum.Öyle bişey olsaydı Marco şu an gelmezdi.

Biliyor musun o zamanlar da biz sıçtı batırdı diyorduk.

Bakabilirsin Dof vs Luffy, Kıraker vs Luffy, Kata vs Luffy, Luffy yemek yimicim, Luffy ölsen de evlenme :oleyo2: Uzun zamandır Oda'ya laf konduruyorduk sadece kutsalınızla alakalı gördüğünüzden adamı dahi yaptınız başımıza şimdi de Amerika'yı tekrar tekrar keşfediyorsunuz :hhh:
Ben hatırlamıyorum tek yaptığınız Luffy, Sanji gömmek ve bunun iğrenç kurgusunu hesaba katmadan sadece fanlarını kızdırmak için yapıyordunuz. Aynı şey başınıza gelince Kurgu eksikliği falan deyip işin içinden sıyrılamazsın. WhiteBeard'in duymaması durumunu geçeceksin aga kardeşim dediğin kişinin tayfada adının sanının geçilmemesi karaktersizliğin dibidir. WB şimdiye kadar güzel bir imaj yarattı ona bir şey diyen yok lakin bu konuda sınıfta kaldı bu apaçık ortada. :D

Silinmiş Üye

Hatta şöyle düşünüyorum Marco sadece Luffy'e yardım amaçlı gelmiyor.Zamanında yapamadığı yardımı yapmak için bi nevi günah çıkarma olarak geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık