Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 982 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İki arada bir derede kaldım. Beyazbıyık'a laf mı etsem arayıp sormadığı için yoksa Oda'nın olay örgüsünü beceremeyişine mi laf atsam bilemedim?

Üye silindi 1004

Bu seride dostluk, kardeşlik, arkadaşlık, akrabalık gemiye binip adadan ayrılana kadar. Ondan sonra kim be yaptıysa umrumuzda değil havasındalar. Acaba hikaye açısından mi böyle yoksa Japon Kültürü böyle olduğu için mi Oda'nin yazma şeklide bu yöne kayıyor. Önceki mesajlarda da yazıldığı gibi yani arkadaş Luffy hiç mi merak etmiyor Dadan ne yapıyor kasaba ne halde. Yada Sanji, Zoro vs.
Aslında denizcilikle alakalı bence. Bundan 300-400 yıl önce gemiyle açılan adamlar ailesini yıllarca görmeden geziyordu. Ne kadar teknolojimsi şeyler olsada One Piece bence bundan temel alıyor.

Neko ve İnu 20 yıldır WBye de gitmemiş ya ülkelerinde oturmak yerine. Bir gariplik söz konusu her türlü. 18 senedir WB hayattaydi
Evet var bir gariplik hatta şu da var Kinemon Zoro'ya Oden'in idam nedeninin Roger'ın yanında olması olarak söylüyor hani son adaya beraber gittiler falan.Kaido ise flashbacklerde gördüğümüz kadarıyla Oden'e bir şey sormadı misal adamlarının hayatını bağışlarım eğer One piece'in yerini söylersen gibi.Belki ben kaçırmışımdır ama net bir şekilde Oden'den bilgi almaya çalıştı diyordu.

Bölüm bence gayet güzel. Bu kadar fazla ekip varken mecbur hikaye yavaş ilerleyecek. Bir taraf savaşa başlasa öbür taraf gezinse bu sefer neden adamların gezinmesini gösteriyor denilecek. 2-3 bölüme herkes savaşa başlamış olur ve bize de uzun bir süre keyifli bölümleri okumak kalır.

Kesinlike Oda sıçmış burada.Hikaye içinde hiç tutarlı değil şu olay.
Duruma göre bakacağım. Tayyare övüldüğünden saldırmak amaçlı başvururum :D .

Biz dedik WB'nin haberi yoktur diye. Haberi olsaydı, Kaido şu an yaşamıyordu.
Haberi olmaması da ayrı rezillik ya :( bunca yıl diğer imparatorlardan biri orayı üretim tesisine çevirmiş onca sorun çıkmış WB bunu duymadıysa büyük saçmalık. Wano dışa kapalı da olsa Kaido yeni dünyada sır değil görünmez değil.

Bu Momoyu bırakıp devam etmeleri de başka bir rezillik resmen ya! Wanoda çok olmaz işler yapıyor bu Oda. Luffy'nin ve tayfanın gözü önünde çocuk kaçırılıyor -oradaki diğer isimleri saymıyorum bile- ve neyse işimize bakalım başının çaresine bakar desinler, olacak iş değil. Üstelik kaçıran adam resmen kanlısı yani.

Haberi olmaması da ayrı rezillik ya :( bunca yıl diğer imparatorlardan biri orayı üretim tesisine çevirmiş onca sorun çıkmış WB bunu duymadıysa büyük saçmalık. Wano dışa kapalı da olsa Kaido yeni dünyada sır değil görünmez değil.

Bu Momoyu bırakıp devam etmeleri de başka bir rezillik resmen ya! Wanoda çok olmaz işler yapıyor bu Oda. Luffy'nin ve tayfanın gözü önünde çocuk kaçırılıyor -oradaki diğer isimleri saymıyorum bile- ve neyse işimize bakalım başının çaresine bakar desinler, olacak iş değil. Üstelik kaçıran adam resmen kanlısı yani.
Oda'ya rağmen adamın nasıl haberi olsun sayın dahi biraz bize bu konuyu açıklasana, boyutları delip geçip ver lan elindeki kalemi çok mantıksız yazıyorsun falan mı yapsın yani :oleyo2:

Kurgu açısından rezillik olduğuna katılıyorum canım. Oda, dövüşe önem vermiyor, hikayeye önem veriyor, diyorduk ama o konuyu da batırmaya başladı. Gemi su alıyor artık. Cidden sonu Naruto'dan beter olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık