Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 982 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sasaki ile Who's Who bence çok güçlüler. Balon çıkacak diyenler de, yıkımcıları parlatacaklar diyenler de bence yanılıyorlar.

Belki Jack kadar bile değillerdir ama bu demek değil ki saniyede poşet olacaklar.

Bunun 2 sebebi olduğunu düşünüyorum.

İlk olarak Rocks göndermesi. Rocks hep Teach ve tayfasıyla özdeşleştiriliyor ama şu an bulunduğumzuz durum da Rocks göndermelerine müsait. Bir kere iki tane Rocks üyesi kaptan var.

Kaido'nun tayfası Rocks gibi. Kaptan olacak potansiyelli isimler bir kaptan altında toplanmış. Kaido hariç ortak yönleri de yok. Bazı üyeler King ile Queen atışınca ahanda bunlar Zoro ile Sanji'nin dediler ama asıl olay başkaymış, böyle düşünmeye başladım.

İkinci sebebi de senaryo gereği. Malum şu an nova dolu Wano. Onlara rakip gerek. Big Mom zaten inmeyeceği için tayfasında rekabet pek yoktu. Bir de aile olduklarjndan abi abla diye geçiniyorlardı. Oven Katakuri'ye atar yapamazdı. Kaido'nun tayfası da öyle olsa bizimkiler hemen hallederdi. 8 nova, 5 tane güçlü Oden adamı bir de Marco. Boru değil. Ama Flying six içinde en azından Drake gibi 2 isim daha olmalı ki Sanji, Hawkins Killer gibilere de ekmek çıksın. Zaten Drake ve Hawkins bize geçer. Hatta Apoo da yola gelir gibi. O yüzden karşı tarafın kaptan ve yıkımcılardan fazlasına sahip olması gerek.
Apoo yola gelse bile, kid yoldan çıkarır. Zaten muhtemelen apoo'nun yaralanıp zayıflaması ve kulakları kapayınca meyve'nin etkisiz olması brook vs apoo içindi. Normal de bana da sacma gelirdi bu vs ama o zaman niye apoo'yu tekletmedi oda?
Boyunsuz diyeceğim Kaido'ya bundan sonra. Adamın boynu yok.
Reis sütun gibi bacaklardan kurtarır. ;)

Apoo yola gelse bile, kid yoldan çıkarır. Zaten muhtemelen apoo'nun yaralanıp zayıflaması ve kulakları kapayınca meyve'nin etkisiz olması brook vs apoo içindi. Normal de bana da sacma gelirdi bu vs ama o zaman niye apoo'yu tekletmedi oda?

Reis sütun gibi bacaklardan kurtarır. ;)
Çünkü Apoo teklenmeyecek kadar güçlü. Bu kadar basit.

Brook sesleri duyuyor değil mi bir şekilde? O zaman Apoo bunu öttürür. Hoş, duymasa da öttürür.

Brook'un sesleri duyup insanları görmesinin altında farklı bir altyapı var. Animede bir sahnede buna işaret edilmişti fakat mangada var mıydı hatırlamıyorum. Keman çalışıyla milleti uyutan bir adamın müzik odaklı saldırıları karşılaması abes kaçmaz bence.

947. Bölüm 9. Sayfa'dan alınmış. Chopper eklenmiş sadece.
Nasıl dikkatimden kaçar? :(
Brook'un sesleri duyup insanları görmesinin altında farklı bir altyapı var. Animede bir sahnede buna işaret edilmişti fakat mangada var mıydı hatırlamıyorum. Keman çalışıyla milleti uyutan bir adamın müzik odaklı saldırıları karşılaması abes kaçmaz bence.
Killer kulağın varsa saldırırlar sana demiyor. Sesi duyarsan kaçışın yok. Brook müzisyen olduğu için böyle. Meyvesiyle alakalı olduğunu sanmıyorum.
Çok net söylüyorum normalde Luffy Apoo'yu tekler.
Çok net söylüyorum, hayır. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık