Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 982 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro fanları adamın üzerine çok gitmeyin çekemiyormuş sizi, yapmayın şöyle şeyler eziyet etmeyin insanlara :ühü:
Evet Zoro fanlarının eziyetinden seriden soğudum bu nasıl bir zulümdür:ühü: Tek ümidim Zoronun Wanoda Oden gibi ölmesi ve Kikunun onun yerini alması, Kiku vs Amandede iyi olur hani. Zaten Zoro her rakibinden yara alıp duruyor iki kişiyle daha karşılaşsın ölür gider ve yerini Cutikuya bırakır.:good:

Evet Zoro fanlarının eziyetinden seriden soğudum bu nasıl bir zulümdür:ühü: Tek ümidim Zoronun Wanoda Oden gibi ölmesi ve Kikunun onun yerini alması, Kiku vs Amandede iyi olur hani. Zaten Zoro her rakibinden yara alıp duruyor iki kişiyle daha karşılaşsın ölür gider ve yerini Cutikuya bırakır.:good:
Cutiku sağlam çar :alkis:

Olay bu gibi. Lakin Sasaki'nin hasarlı olmaması kairoseki ile falan haklamış olabilirler mi diye düşündürdü. Yani, mangaka gücünü saklıyor olabilir. Tabii bu saklamanın bir mantığı olsa gerek. Sonuçta savaştalar ve Denjiro, Sasaki'yi öldüreceğine zincirlemiş. Canlı olmasının bir getirisi olsa gerek.
Belki ikna edip ihanet ettirirler. Kaido'ya gönüllü katılmamış olabilir. Ne de olsa eski kaptan.
Ayrı bir konuyu bence de hakediyor. Umarım erinmezsin :D

King o zaman gençtir. Sanmıyorum şu anki gücünde olsun.

PageOne karşısında suit olmasa şu an da aşçı arıyor olurduk :a:

Evet, Bleach'e tema olarak uyuyorlar bence de.
Tam istediğim gibi olmasa da benzer bir konu varmış.
http://www.korsanfan.com/konu/anime-manga-farkları.227/

Bölümde zoro yok galiba yine aksiyon yok neyse sanırım arcın sonlarına kadar beklemek den baska care yok galiba. :üzgünüm:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık