Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 982: Hödük, Hödük ile Karşılaşır

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    217
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İzou da mı gitmedi? İzou da mı defterden sildi Oden'i? Küçük bir kardeşim var deyip de gitmedi mi 20 yıl boyunca? 20 yıl, 20.
Defterden silme mevzusu değil. Serinin bir çok yerinde benzerlerini gördüğümüz bir mevzunun bu kadar büyütülmesini anlamıyorum. Izo gitmek istemiş olabilir. Belki isteğini kendine saklamıştır.

Şanks beraber yer paspasladığı Buggyi hiç aramış sormamış yazıklar olsun ona.
Sorma, Shanks rezil. REZİL diyorum bak. Sanırım daha önceden yazmadım. REZİL :hmm:

Yasopp sefilinden bahseden yok.WB dışarıya kapalı olan,kimsenin içerde ne olup bittiğini bilmediği bir adaya gidip nasıl Oden'i kurtaracak yahu.Sengoku bile Oden'in yaşadığını sanıyor hele.O kadar dışarıya kapalı Wano.

Üye silindi 1004

Yasopp sefilinden bahseden yok.WB dışarıya kapalı olan,kimsenin içerde ne olup bittiğini bilmediği bir adaya gidip nasıl Oden'i kurtaracak yahu.Sengoku bile Oden'in yaşadığını sanıyor hele.O kadar dışarıya kapalı Wano.
Yasopp baba gibi babadır. WB çakma baba olduğundan babalığı da bi çakma Allah affetsin. Dünya geneli Yasopp gibi baba dolu. WB gibi çakma babalarsa anca kurgu icabı olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık