Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 982: Hödük, Hödük ile Karşılaşır

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    217
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence Wb ve Oden olayı illa ki toparlanır. Yoksa sanmıyorum ki aralarındaki bağı bu kadar vurgulaya vurgulaya çizmişken birkaç ay öncesinde, bugün unutmuş olsun bu bağı .d bence savaş sırasında ortaya çıkacak bu tür şeyler.
Roger, WB ile tekrar konuştuğunda bu konu tekrar açılacak bakalım o zaman neler göreceğiz.

Roger, WB ile tekrar konuştuğunda bu konu tekrar açılacak bakalım o zaman neler göreceğiz.
Oden Roger'a söylemişti "Wano'nun iç meselelerine karışmayın." diye. Muhtemelen Roger, Oyaji'ye bahsetmiştir bu durumdan. Ace gelip Wano'nun durumunu Wb'e şikayet ettiğinde de aynı cevabı almıştır.

Prometheus ve Zeus zaten yok, Usopp Napoleon'u tutsa Chopper vs. Big Mom'ın kendisi kalıyor. Monster Chopper orta zorlukta alır.

Chopper vs bigmom olacak gibi ahaahaha :) bu sayede chopperın 100 beri olan ödülü direk 1 milyar beri oluyormuş

Reisin bu novalarla kapatıcak hesabı var.
Bu bebeler fazla ballı..:s Gelse yine aynı tarifeyi uygular bence. Ahh Oda, ahh Apoo.

Yeşil boğa fuji ayarıysa tek yer gelmesin hevesimiz kursağımızda kalır.Kizaru en azından kaçarak dövüşür :)
Fuji'ye iadeyi itibarını yaptı ya Dressrosa sonunda. Adam Onigashima'yı komple kaldırıp fırlatıverir bir köşeye. Luffy dışında kimse tek yemez bu saatten sonra.:s

Marco'nun notu ileriye dönük bir mesaj bence gecikeceğim demesi şahsi düşüncem birilerinin yanına gitti haber verdi gelmeleri için desteğe tüm bb korsanları gelebilir komutanlar olarak veya başka destek kuvvet ondan böyle bir mesaj bıraktı bence.

Kanjuroya aferin kötüde olsa iyi iş çıkardı.
Orochi yine mala bağladı Kozukilere ölüm, idam sehpası yerine çorba kazanı kurabilir adam psiko...

Black Maria (kamuranın kankası çıkmazsa ) vs Nami olur mu? malum Momoya bakıcı oldu Namide kine momoyu bize bırak dedi. Nami proyu atlatır kaçmakta iyidir. Gerçi ben nami vs ulti olur demiştim ama farketmez nami yoksa Robin var.

Başlıktaki hödükler Ulti ve Luffy mi oluyor? ben demiştim boyu boyuna huyu huyuna. Bunlar bir saat laf salatası yaparlar. Sonra kumda evcilik oynarlar. Atraksiyon işi kaldı başkasına, sahi Robin ile jinbe çifte kumrular nerde? Sanji depresyona girdi herhal mart kedisi gibi ağacın dalına tünemiş galip.

Bm'nin coppar ve usoppu kovalaması Odanın aksiyon anlayışı. Oda bu kadına hakkettiği değeri ne zaman verecek, bunak ihtiyarın yüzü ne zaman gülecek, kafa gidik anladık ama bu kadarıda insafa sığmaz. Umarım coppiyi geyik tava Usoppuda gemi dümeni yapar. Luffye postalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık