Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 982: Hödük, Hödük ile Karşılaşır

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    217
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Mantık olarak bir insanın çocuk olarak sayılmaması için belli bir tecrübeye sahip olabilmesi lazım. Ortalıkta bir zaman atlaması var. Çocuğun benliği hala o zamandan ne kaldıysa onu yine devam ettiriyor. Eğer momo'yu 50 yaşında bir görünüm verirsen, o yine 8 yaşındaki çocuk gibi davranacaktır.Yaşlar tecrübe ile gelir,Momo ve diğerleri anlattığından çok farklılar.
Mantık olarak One Piece gibi bi evrende eli kılıç tutan herkes adamdır. Üstüne kronolojik olarak bildiğiniz koca adam. İşine gelince Zoro’yla beraber kılıç sallamasını biliyordu. Chopper da çocuk ama BM kovalayınca çocuk kovaladı olmuyor. Chopper’ı dövüyorlar ama kimse çocuk demiyor... Geyik diye mi?

Mantık olarak One Piece gibi bi evrende eli kılıç tutan herkes adamdır. Üstüne kronolojik olarak bildiğiniz koca adam. İşine gelince Zoro’yla beraber kılıç sallamasını biliyordu. Chopper da çocuk ama BM kovalayınca çocuk kovaladı olmuyor. Chopper’ı dövüyorlar ama kimse çocuk demiyor... Geyik diye mi?
Şoppar'a çocuk muamelesi yapamazsın. Kizaru, Big Mom, Doflamingo gibi isimler deneyip öldüremedi kendisini. Hey yavrum hey....

Ben Kanjuro'nun hain değil de, hain gibi gözüken ama aslında Oden'e bağlı bi kın olduğunu düşünüyorum hala. Orochi ile Kaido'ya getirdiği de çizim diye düşünüyorum.

Arc son hızıyla devam ediyor.Bölümler akıcı ve iyi.Bomba bölümlerin habercisi bunlar.Bölüme gelirsek.

Canavar Kaido yine rahat takılıyor.Kafası kıyak endişesi yok.İçip eğleniyor Black Maira ile birlikte.Bence böyle davranmasında haklı.Adam gücüne güveniyor bir kere.Onuda geçtim Linlin var yanında.Bazı yorumları okudum denmişki "Marco'nun gelişi ile dengeleniyor güçler." Buna gülüyorum.:alkis: İmkanı yok dengelenmesinin.Yanından bile geçemezler.Her zaman söylüyoruz Kaido ve Bigmom düşecekse bunların birbirine kırdırtmak lazım.Linlin çileden çıkmaya başladı bile.Bu kadın Kaido'nun başına bela olucak.Başka bir ihtimal yok zaten.Çok eminim bu konuda.

Bunun yanında Orochi'nin hala endişeli olması.Momo'da elindeyken hele.Bir Villian karaktere göre alışılcak bir şey değil.Bence bununla Orochi gerçekten özel bir karakter.

Sasaki ve Kyoshiro bölümünde bir eleştri yapıcam.Sanki çok oldu bittiye verilmiş o kısım.Sasaki'ninde orda öyle hareketsiz kalacağına inanmıyorum.Kurtulup diğer bölümde kyoshiro'ya karşı gelicektir.

Uçan altılı üyelerine kıyaslama yapıcak olursak.Who denen adam Kaido'nun oğlunu aramaya başlamış heralde.Görünmüyor ortada.Diğerlerine göre Sasaki ve Who daha görev adamları gibi duruyor.Ulti ve Page daha sempatik karakterler.Ulti davranış olarak Luffy'e benziyor sanki.Luffy'nin kız versiyonu gibi.Sırada ki bölümü merakla bekliyorum.

Eğer bir bölüm olaylariyla merak uyandırıyorsa.Bu iyi bir bölümdür.Arc bu yönüyle akıcı ve harika gidiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık