Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981: Çarpışma

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Marco'nun gelişi gibi bomba

Kullanılan: 198 73.3%
  • Sanji'nin sapıklığı gibi sıradan

Kullanılan: 40 14.8%
  • Koca Ana Korsanları gibi boş

Kullanılan: 32 11.9%

• Kullanılan toplam oy
    270
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Apoo'nun meyvesinin ileri asamasi depreme kadar gider aslinda. Çok güçlü meyvesi var ama şu da bir gerçek aynı patlamaya Luffy kafa atıyordu ta Alabasta öncesinde. Oda artik güçlü atak çizemiyor o algıyı veremiyor. Kaido'nun Oden'e caktigi balyozun Alvida'nın Luffy' yaptığından görünüş olarak bir farkı yok. Ama istese çok güzel algı verir o atağın güçlü olduğuna.

Bu arada Apoo'ya hiç atak denememeleri kadar saçma bir şey de olamaz. Orada slash atabilecek Zoro var. Daha geçen oturduğu yerden Enma ile kıyı kesti.

Hadi Luffy'nin normal hızı o kadar iyi değil. Snake mane geçse Apoo'nun yanına gitmesine de gerek yok kobra salıyor kobra avını buluyor.
Demek Usopp ile vs atarken patlamayı suratına yememiş son anda kaçmış.Apoo olayından bunu anlıyorum şahsen.Usopp demek orada yüzünde patlatsaymış kazanma şansı bile doğabilirmiş geçici bir süre o sıralar.:bilmem:

Apoo'nun meyvesinin ileri asamasi depreme kadar gider aslinda. Çok güçlü meyvesi var ama şu da bir gerçek aynı patlamaya Luffy kafa atıyordu ta Alabasta öncesinde. Oda artik güçlü atak çizemiyor o algıyı veremiyor. Kaido'nun Oden'e caktigi balyozun Alvida'nın Luffy' yaptığından görünüş olarak bir farkı yok. Ama istese çok güzel algı verir o atağın güçlü olduğuna.

Bu arada Apoo'ya hiç atak denememeleri kadar saçma bir şey de olamaz. Orada slash atabilecek Zoro var. Daha geçen oturduğu yerden Enma ile kıyı kesti.

Hadi Luffy'nin normal hızı o kadar iyi değil. Snake mane geçse Apoo'nun yanına gitmesine de gerek yok kobra salıyor kobra avını buluyor.
Apoo'nun meyve yeteneği geçen hafta madara olan kankan Luffy'yi kurtardı, sevinmelisin bence.

Ses dalgası şeklinde saldırmaya imkan sağlayan bir meyve var. İlk filmde yer alan Eldoraggo isimli karakter, Çığlık Meyvesi kullanıyordu. Bağırdığı zaman ağzından ses dalgalarını enerji ışınları olarak gönderiyordu. Işınları ona geri yansıtarak yenmişlerdi.

Meyvenin adı Goe Goe no Mi'ydi. Hatırlamak için 45 saniye düşündüm.
45 saniye mi ? Hiç bu kadar aşağılanmamıştım :D Ben ses dalgalarını öğrenebilmek için 3 gün fizik çalışmıştım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık