Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981: Çarpışma

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Marco'nun gelişi gibi bomba

Kullanılan: 198 73.3%
  • Sanji'nin sapıklığı gibi sıradan

Kullanılan: 40 14.8%
  • Koca Ana Korsanları gibi boş

Kullanılan: 32 11.9%

• Kullanılan toplam oy
    270
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Novaların kaido karşısındaki durumu temsilen görmek isteyenler şuna bakabilirler:

Üstelik 4 novaya bunu yapan bir yonkou değil. Yonkou olsa neler yapar varın siz düşünün :D

milyon tane karakterin olduğu seride halen daha sanji'ye saçmalıklar yaptırarak komedi malzemesi çıkartması incelenmesi gereken bir şey. komediye yatkın o kadar karakter var ki sırf bunların üzerinden komik seri yazılır. Ama adam ısrarla sanji'yi ve linlin'i oyuncak etmeye devam ediyor.

Olum durun daha fujitora gelip gemiye meteor atacak gene aşağı düşürecek. Sonra shanks gelir o da düşürür :D Bigmom tayfası en son bigmomın ölüsünü alır giderler :D

Yazıldı mı bilmiyorum ama bu bölümle beraber Who is Who'nun Kaplan meyvesi yediği benim gözümde kesinleşti. Elemanları tamamen kedilerden oluşuyor .d

Son düzenleme:
Luffy, Zoro, Kid güzel bir üçlü oldular. Eğlenceliydi onları beraber okuması. Apoo’nun zayıflığını da öğrenmiş olduk. Artık eski şovlarını yapamaz. Zaten gereksiz çoşulmuştu bu adam için.

Big Mom ve Chopper muhabbeti running gag oldu iyice. Komik olmasına komik ama Oda bu kadını nereye bağlayacak merak ediyorum doğrusu. Varlığı çok karıştırıyor ortalığı. Keşke arctan atabilsek.

Son sayfada ağırlığı olan karakter nasılda hemen kendini belli ediyor. Fişek gibi geri gönderdi reyiz mürekkep israfı karakterleri. Marco hala formunda.

Yiğidim be

BM korsanları her türlü eziklemeyi hak ediyor. Yav ittifak kurduk zaten rahat çıkarız buradan deyip Marco'ya beklenmedik yakalanmış olsalar neyse denebilirdi. Aksine Peros her saniyesini hatırlıyor ve herkesi de uyarıyor dikkatli olun diye. Ona rağmen gemice tek yiyorlar yine. Bunlar linlin'in değil işe yaramaz babalarının genlerini almışlar. Bunlar eğitilmezdir.

Marco için tekmeden başka saldırısı yok diyen ve gerçekten öyle kalacağını uman saf arkadaşlara da selam. :(
Tekme gibi ya.

https://readjump.com/mangas/one-piece/981#18

Sağ en alttaki panelde gemiye çok yakında, tekmeyi koymuş gibi duruyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık